Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt olyan kapcsolatod amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan kapcsolatod amit segítséggel tudtál lezarni?

Figyelt kérdés

Mondjuk hogy megérts dolgokat utána olvastál és így sikerült,


Vagy pszichológushoz mentél és általa sikerült megérteni dolgokat es ezután szakítottál..


2023. aug. 22. 08:17
 1/6 anonim ***** válasza:
40%

Öhm...nem?

Nem tudom, hogy mennyire számít segítségnek, hogy előtte beszéltem a legjobb barátommal. Ő nagyjából tudta, hogy mi az ábra, persze minden percbe ő se látott bele. Vele beszéltem, hogy ezt most túlreagálom, vagy jogos ha szakítok, mi a gond, mik gyűltek fel bennem. Igazából csak megerősítést vártam. Amit meg is kaptam.

Mivel tartottam tőle, hogy balhé lesz, eztért segített pakolni is, leginkább azért, hogy ne legyek az exemmel kettesben.

De azt én döntöttem el, hogy szakítani akarok.

2023. aug. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Nem párkapcsolat, inkább baráti volt. És igen úgy sikerült, hogy utána néztem dolgoknak, videókat néztem és folyton tudatosítottam magamban, hogy ez csak egyre rosszabb lesz és nem jobb. Ne reménykedj, hogy jobb lesz. És akarj magadnak jót. Már eleve, ha nem érzed magad jól egy bármilyen kapcsolatban, akkor tiszteld és szeresd magad annyira, hogy lezárod.
2023. aug. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Igen, jártam pszichológushoz utána. Sokat segített.
2023. aug. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39%

Csak olyan amikor egy csendes rendesnek nem mertem.megmindani hogy nem akarok semmit mert nem akartam megbantani igy szoltam jobb híjján egy c.gó haveromnak aki meg nagyon durván oltotta le rolam agyonalázva félemlítve (én meg meglepődtem az egészen nem gondoltam hogy ez lesz.)



Amugy pl agressziv nőverő bántalmazót is lerazok egyedul rendőrséggel vagy nyilvánossággal manipulációkkal és túléltem. Na ott pl teljesen magamra hagytak mert mindenki be van sz.rva ilyenektol. A gyk-n is csak az áldozatokat rugdossák és a bántalmazok mellé állnak "ütni" ök is.

Csicska az összes.(ezt a pszichologus mondta persze bőven szakmaibb kifejezésekkel hogy nem számithatok senkire ne vàrjam)

2023. aug. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A leponttal is magukat igazolják;)
2023. aug. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Inkább olyan volt, hogy féltem, hogy nem fogok kelleni senkinek és ezért nem mertem szakítani. Majd jött egy srác, aki belém szeretett, én is belé, és amikor biztosra tudtam, hogy járna is velem, akkor kidobtam a toxikus exemet :)
2023. aug. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!