Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit csinálhatnék?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit csinálhatnék? Felőlem kihűltek az érzelmek, és nem szeretnék így vele maradni. Nem tudom mit kéne tennem. Bővebben lent!

Figyelt kérdés
19 éves vagyok. A barátommal 4 éve vagyok együtt. Unokatesóm egyik legjobb haverja volt, és nekem már a kapcsolatunk kezdete előtt is nagyon tetszett, csak mivel 3 év van köztünk, nem sok esélyt láttam arra, hogy én kellenék neki. Aztán elmentünk nyaralni a családdal, ahova meglepetésemre ő is eljött. Akkor volt alkalmam sokkal jobban megismerni, és sokat beszélgetni vele. Miután hazaértünk jó 3 hónapig megint csak nem láttam, aztán egy buliban összefutottunk, és azzal a lendülettel össze is jöttünk. Nem volt eleinte felhőtlen a kapcsolatunk, de aztán szerencsére minden jól alakult, és itt tartunk. Viszont én egyik reggel amikor mellette ébredtem, nem éreztem azt, amit régen. Nekem minden téren ő volt az első. Viszont most úgy érzem, nem vagyok szerelmes. De ugyan ezt érzem felőle is, mintha már csak a szex tartana össze. Már szinte semerre nem megyünk együtt.Maximum plázába meg vásárolni, de idejét sem tudom, hogy sétálni, vagy csak úgy valahova mikor mentünk el utoljára. Persze ez nem biztos hogy azt jelenti,hogy ő sem szerelemből szeret. De most nem tudom mit tehetnék. Ha így vele maradok,akkor nem csak őt, hanem magamat is átverem vele. Szakítanátok vele a helyemben, vagy várnátok még? Mit csináljak? Előre is köszönöm!
2010. okt. 16. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle hogy ő mit érez irántad.
2010. okt. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ugyanilyen paraméterekkel rendelkeztünk mi is, csak majdnem 5 éve voltunk együtt, és máshoyg ismerkedtünk meg. Egyzserűen nem volt ugyanoylan semmi mint amilyennek kellett volna lennie. már a hamradik év után nem. mondjuk mi veszekedtünk is sokat, de az nem zavart elég hirtelen természet vagyok, ha nem lettek volna vitáink szerintem már régebben vége lett volna. Na mindegy, nem lényeg. a lényeg hogy már ugy a harmadik évben éreztem hogy ez így nem jó. de rájöttem hogy attól hogy a szerelem elmúlt, maradt a szeretet. ezt jól be ism agyaráztam magamnak, még büszke is voltam rá, hogy fiatal korom ellenére nem vágyom a nagy kirobbanó szerelemre, hanem megnyugodtam és szeretek egy férfit. Mindneki csodált a környezetemben. aztán eltelt még egy év, és még egy fél... rájöttem hogy üres az ágyam, üres az életem. semmit nem cisnáltunk már együtt, csak a viták maradtak meg, meg a békítő szex, ami jó, de azért nem elég. jött a konfliktusgyártás, mindketten mindenért hisztiztünk, és napi rendszerességgel ordítottunk egymással csak azért, hogy utána szexelhessünk. Én olyan lettem mint egy kivert kutya, ha valaki szépen szólt hozzám azonnal szerelmes lettem, de nem csaltam meg soha. ő meg is csalt, de az már régebbi sztori. Rájöttem hogy ez nem az a szeretet amire vártam, nem az amikor megnyugszol akedvesed mellett és midnennel együtt szereted, hanem a megszokás. hogy mellettem van, hogy vele voltam mindig is. Az volt az én világom, egy biztos világ, amibe bezártam magam és képmutatóan magamnak is bemagyaráztam hogy boldog vagyok. Aztán jött a krach, még egyzser megcsalt, és rájöttem hogy én is meg akarom csalni, ugyhogy elhagytam. hát nem könnyű, még most is küzdök a félelmeimmel, de ő már nem hiányzik.... jó kicsit bőlére eresztettem a dolgot, bocsi :) a lényeg ebből neked az: hogy döntsd el: átcsapott a szerelem egy szeretetbe, amelyben boldogok vagytok, és csak az a tűz hiányzik- mert akkor semmi baj. ennyi idő után természetes. (bár godnold végig hogy ilyen fiatalon mersz-e vállalni egy olyan kapcsoaltot amiben nincs szerelem csak szeretet, erre nem mindenki képes.) Vagy egyszerűen már nem kell neked. HA csak a kétely is felmerül benned hogy nem szeretet az ami van, csak amegszokás, akkor hagyd el. Nem lesz könnyű de jobb lesz. Hidd el, egy egészen új, csodálatos, élményekkel teli világ van idekint :)
2010. okt. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Basszus...de durva...én is 19 vagyok és májusban lett vége a 4 éves kapcsolatomnak..., melynek én vetettem véget, mert már nem szerettem Őt...sajnos Ő még igen, még most is, de tudod nem jó az, ha már csak a megszokás tart össze titeket...!

Nagyon nehéz volt meghoznom ezt a döntést, de muszáj volt!

Azóta meg barátok vagyunk, szerencsére...:)

Nagyon szeretem Őt, mint embert és nagyon fontos nekem!

Remélem, Te is jól tudsz majd dönteni, és megtalálod a boldogságot;)

2010. okt. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!