Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek milyen az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen az, hogy ha egy ember menekül az érzelmek elől?

Figyelt kérdés
úgy értem hogy ha megkedvel valakit,akkor egy indokkal eltűnik inkább.
2011. okt. 20. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Gyáva. Nem meri kimutatni az érzéseit mert azt hiszi hogy sebezhetővé válik ezáltal. Ugyanakkor tényleg nem tudhatja hogy vajon megsebeznék e ha kimutatná az érzéseit.

Egy biztos: vannak az életben helyzetek amikor nem tudhatod hogy mi lesz a vége, viszont bele kell ugrani a dologba. Lehet hogy megsebeznek lehet hogy nem. Viszont ez nem lehet indok a besz@riságra. Ha jót akar magának az ember akkor igenis kimutatja amit érez.

2011. okt. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem vágyik arra h érezze, de mégis érzi, akk sztem jogos h nem akar belemenni egy kapcsolatba.
2011. okt. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az a rossz, hogy az ember rájön egy idő után, hogy ez nem megoldás, és akkor már késő. Vagyis nálam ez van. Gyerekkoromban megfogadtam dolgokat, mert fájt, hogy senkiben nem bízhatok meg. MOst pedig próbálom megélni, kimutatni az érzéseim, de nem megy. Tudom akarat kérdése, de ha belekerülök egy ilyen szituációba automatikusan a "könnyebb" utat választom. Vagy csak nem érzem jogosan a valaki felé táplált érzelmeim, és úgy érzem kontroll alá kell helyeznem.
2013. máj. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!