Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudok tenni ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni ha a párom túl “anyás”?

Figyelt kérdés
Üdv! Már pár éve hogy küzdök eztel a problémával, igazábol nagyon zavar hogy a páromnak az anyja ennyire rá van kattanva, szó szerint ráerőltet mindent és olyan manipuláoan beszél vele bármiről hogy a párom rendesen kötelesnek érzi magát hogy minden nap oda szaladjon( 12 km re lakunk egymástól) minden apró kis semmiségekért és ha nem teszi akkor rajtam fözi ki a dühét hogy ő ma nem ment az anyjához, jelzem nagyon egészséges szülei vannak dolgoznak stb… akkor ne is beszéljünk a chatelésről napi szinten írogat a páromnak! Ami engem nagyon zavar ugy érzem inkább ő a felesége nem mint én! Sokszor beszéltem meg mar vele azt mondta ő ilyen nem tud valtoztatni! Mit tudok tenni ez ellen esetleg volt már valakinek ilyen jellegű problémája és ugy mond “kinőtte” vagy mit javasoltok? (Negativ kommentektől hanyagoljatok, köszönöm!)
2023. aug. 23. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem növi ki sajnos, ha te nem kedveled az anyját akkor menekülj mert különben egész életedben jelen lesz plusz egy ember akit nem kedvelsz. Ha jó fej lenne akkor kibírható maximum, de egy ilyen anya hogy ne féltékenykedne az szinte kizárt.
2023. aug. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit tudsz tenni? A szakításon kívül semmit, ugyanis az ilyen ember élete végéig ilyen marad, ha tetszik, ha nem. Felnőtt korra ez a fajta viselkedés, gondolkodás annyira rögzül az emberben, hogy nem tud megváltozni, ha belefeszül SEM.
2023. aug. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Voltak már vitáink anyosommal de nem mondhatni hogy roszzul viselkedik velem csak nagyon idegesít a viselkedése! De azért teszek én is ellene hogy hanygolja legalább a chatelést van mikor ír és kitörlőm hogy ne lássa a párom (legalább az nap nem zaklat) Gondolom igy valamikor már kihagy ezekből hogyha lássa hogy nem ír vissza, nem mondom van mikor ő sem ír vissza magátol nagy ritkán de az ritka!
2023. aug. 23. 18:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Hagyd el!
2023. aug. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Keresel újat
2023. aug. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most komolyan, te kitörlöd az anyós üzeneteit? Az oszt' igen. Persze, megértelek, hogy ez a helyzet neked elviselhetetlen. Ha nem tudtok megegyezni egy köztes megoldásban, ami mindkettők számára elfogadható, akkor sajnos lépned kell. Bár nem értem, azt írtad, évek óta kínlódtok. Én biztos nem csinálnám.
2023. aug. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!