Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megérdemelné, hogy ne álljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérdemelné, hogy ne álljak vele szóba ezek után?

Figyelt kérdés
A volt pasimmal tegnap találkoztam volna már napok óta írt msn-en, hogy majd pénteken találkozunk nagyon várja és szerdán volt a szülinapja még vettem is neki ajándékot. Itt van nálam az ajándék oda se tudtam adni, se msn-en nem látom se telefont nem veszi fel és az sms-emre se válaszol :( Tudom, hogy régen én is szemét voltam vele néha, de a múltat lezártuk új fejezetet akartunk nyitni erre így kezdte most pedig én már megváltoztam lehet régen egy rohadt rib@nc voltam de rájöttem, hogy ő kell nekem, csak most ez fájt nekem, hogy így átvert :S
2010. okt. 16. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Kutyából nem lesz szalonna...
2010. okt. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megérdemelted.
2010. okt. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Miért nem maradsz ribanc??:D

Amugy meg jah,kutyából nem lesz szalonna.

2010. okt. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!