Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Külön buli. Hogy álljak hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külön buli. Hogy álljak hozzá?

Figyelt kérdés

A páromnak osztálytalálkozója lesz és utána az osztály társa szervez egy "zártkörű" bulit. Ami azt jelenti hogy fiúk beülnek a pincébe inni.

Zavar, mert nem szoktunk külön bulizni, sosem volt még erre példa. A másik meg hogy szerintem lesznek ott mások is (falu ribancai) akik véletlen megfognak majd ott jelenni.

Kis falu ez, ha valahol pincebuli van akkor csődül oda mindenki.


Rosszul esett hogy én nem mehetek, mert tudom hogy szerintem páran lesznek ott nem odavalók.


Hogy kéne kezelnem a dolgot? Sosem buliztunk még külön. 1 éve vagyunk együtt. A párom mondta hogy egy dolog zavarja bennem, hogy bizalmatlan vagyok. Ismerem az "előéletét" hogy miket művelt részegen a haverjaival. Aztán jöttem én és teljesen lehiggadt (én is ) Félek hogy beleviszik valamibe vagy részegen rámászik valakire.


Mondta hogy aludjak nála, majd ha hazaér hajnalban akkor hozzám bújhasson. De nekem semmi kedvem egész éjjel rá várni. Vélemények?


2011. máj. 28. 14:36
 1/10 Kingaa1 ***** válasza:
miert nem tudod elfogadni hogy mindenhova nem mehetsz vele? most komolyan... szereted... en is szeretem a parom, ettol meg nem kell megvonni ot olyan dolgoktol ami jar neki... bizz egy kicsit benne, ha egy ev alatt nem csinalt hulyeseget ezutan sem fog... hjajjjjj
2011. máj. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nekem azt mondaná a barátnőm, hogy nem akar elengedni a haverokkal, akkor tuti az lenne hozzám az utolsó mondata. Persze én ismerem magam, a barátodat pedig nem, de ha szeret, akkor nem fog megcsalni. Egyébként amit részegen csinál, az nem igazán arról szól, amit tényleg csinálni akar, vagy amit józanul is megtenne.


Én tudom magamról, hogy nem voltam hűséges fajta soha, de mióta a mostani barátnőmmel vagyok együtt, soha nem is néztem más lányra úgy, ahogy azelőtt, tehát prédaként. Az emberek megváltoznak egy-egy behatásra, és nem minden pasi szemét, nem fog megcsalni.

2011. máj. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legyen annyi önbizalmad, hogy elengeded őt. Nem sajátíthatod teljesen ki. Ez megbosszulná magát. Benne is bízzál.
2011. máj. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Úgy sem tudsz semmit tenni vele. Mert ha nem engeded el, akkor az lesz a baj, ha eroszakkal elmész, az lesz a baj, ha megcsal az a baj. Van 2 lehetoséged:

1. ,,felfújod,, a dolgot és oszevesztek rajta. így is ugy is csak rossz a a végeredmény.

2. megbízol benne és nyugodtan elengeded. És így ha nem csal meg, továbbra is boldogok lesztek.

Szóval én azt tanácsolom, hogy engedd el. Ha tényleg szeret, nem csal meg. Kisfaluban meg úgy is minden kiderul. Szóval ezt most fogd fel egy tesztnek, hogy mennyire szeret.

20/F

2011. máj. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, nyugodtan engedd elmenni a buliba.

És szerintem ne aludj nála, nagyon szar érzés, mikor a párod buli után piaszagúan hozzádbújik.

2011. máj. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez az, ami nálunk soha nem fordulhat elő, hogy egyedül menjünk buliba. Nem a bizalom hiánya miatt, hanem azért, mert már nem igazán érezzük jól magunkat egymás nélkül ilyen helyeken. De nálunk a baráti körben sem szokás (vagyunk többen házasok, vagy kapcsolatban), hogy külön lány-, vagy fiúbulit tartsunk, mindenki tudja, hogy ha valakit meghív, úgy számít, hogy jön a párja is.


Viszont ha a párod szeretne elmenni, akkor nem tehetsz mást, mint hogy elengeded. Ha nem engeded, úgy érezheti, nem bízol benne és ez biztos nagyon rosszul esik neki. Egy kapcsolatban azért fontos a bizalom. Lehet, hogy az lenne a legjobb, ha ezen az estén szerveznél te is valami bulit egy-két barátnőddel, vagy csak úgy elmennétek valahova, hogy eltereld a figyelmed és ne azon járjon az eszed állandóan, hogy mit csinálhat most a párod.

2011. máj. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én sem állnék szóba olyannal akit ez zavarna, ne haragudj de elég gyerekes hozzáállásod van.
2011. máj. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ma 15:08!


Mi is így vagyunk a párommal!:)

És a mi társaságunkban is ez teljesen természetes!


Kedves kérdező : Én is azt javaslom hogy szervezz magadnak is valami bulit arra az estére.

2011. máj. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én csak annyit mondok, hogy ne hasonlítsatok ossze egy házaspárt, vagy esetleg egy pl. 4-5-6 éves kapcsolatot egy 1 évessel.
2011. máj. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki hozzászólását!


Ő is olyan típus volt hogy rengeteg hülyeséget csinált, rengeteg lányt megfektetett nem is akárhogyan és akárhol :S (előttem) Az én hatásomra lenyugodott. Remélem ez így is marad.


Elengedni természetesen mindenképp elengedem. Majd meglátjuk a következményeket. Ha olyat tesz mait nem kéne, akkor arra nem kifogás az alkohol!


Csak az zavar hogy a "házigazda" az egyik jóhaverja a páromnak. És meghív majd olyanokat akik nem az osztályukhoz tartoznak, ergo nincs keresnivalójuk egy zártkörű osztálytalálkozó buliján.

És engem meg (akiről tudja hogy a párom odáig van és velem szeret lenni) szándékosan nem hív meg....?


És igen, már szervezek magamnak is aznap estére valamit. Remélem összejön. Semmiképp nem fogok rá várni este (főleg nem náluk).

2011. máj. 28. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!