Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom olcsóbb ételt vesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom olcsóbb ételt vesz nekem, mint magának, rosszul esik?

Figyelt kérdés

9 hónapja vagyunk együtt és 1 hónapja költöztünk össze. Amikor oda költözött hozzám, akkor közölte, hogy szeret rendet tartani a hűtőben, kérdezte intézheti-e ő a bevásárlások zömét, pakolhat-e be. Hát, azt hittem megfogtam az isten lábát!


Elment vásárolni (home officeban van) és haza értem a munkából, nyitom a hűtőt és látom teljesen át van rendezve. A lényeg, hogy mintha koliban lennénk, KÜLÖN van az Ő és az Én ételem. Nem minden, de pl a tojás, felvágottak és a sajt igen. Először nem zavart, de furcsálltam aztán egy pár hét után észrevettem, hogy magának Bio tojást vesz ami drágább, nekem az olcsó mélyalmost..


Felvágott, sajt ugyanez, legutobb pedig a vajjal is ez volt. Nagyon kiakadtam, mert ő a jobból készít magának, nekem pedig a rosszabb minőséget adja. Közös kassza... Azt mondja neki gyerekkorában is így volt, most mi a francot tegyek? Am tök rendes, tényleg álompasi kategória, de zezel nem tudok mit kezdeni


28 N


2023. aug. 28. 19:10
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
98%
Esetleg kérd meg, hogy neked is olyat hozzon mint magának, vagy mond meg neki, hogy csak magának vásároljon, és a sajátodat meg intézd te magadnak.
2023. aug. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
96%
Ha közös kassza, akkor ezt szépen felejtse el.
2023. aug. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
98%
Amikor ilyeneket olvasok, még 100x annyira becsülöm a szeretetteljes, jóindulatú párom, aki soha nem csinálna ilyen kaliberű ökörségeket. Szóval köszi.
2023. aug. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
97%

Mégis hogy lenne álompasi.

Rajtad spórol. Kétféle élelmiszert vesz. Mi történne, ha ennél az ő felvágottjából, amit a közös pénzből vett? Gyerekkorában?? mi volt? Apja - anyja parírert evett, ő meg Picket? Eszem megáll, hogy úgy gondolja, neked az is jó, neki a legjobb jár. Nem szeret eléggé, hidd el.

2023. aug. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem is egyszerűen áthidalható azzal, ha ugyanolyat vesz neked is, vagy, ha van amiből te konkrét márkát szeretsz, azt leírod neki, akár a hűtőre és pillanatok alatt rögzülni fog.

Tarthatja külön, csak egyforma legyen.

2023. aug. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 A kérdező kommentje:

A szülei ették a jobbat merthogy "ők termelik a bevételt", ők a tesójával a kevésbé jó minőséget.


Nem tudom mi lenne, ha ennék belőle, szerintem semmi, dehát nem tudom... Nem surun eszunk egyutt mert ő home office és akkor főz mahának tukortojast, stb. én meg este eszek altalaban, meg munkahelyen. hetvegen gyakran rendelunk.

2023. aug. 28. 19:20
 7/59 anonim ***** válasza:
97%

Ha közös kassza van, miért van olyan hogy én kajám te kajád? :D Miért nem vesz egy féléből többet és akkor mindketten azt eszitek. Kivéve mondjuk a felvágott mert lehet abból épp mást szerettek.

De ilyet hogy külön tojásotok meg vajatok van mikor együtt éltek..:D

2023. aug. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
93%

Basszuus, az a minimum hogy a páromnak veszem a jobbat.

Ez a sóher pali neked álompasi?

🙄

Tipikus önző pali. Ne haragudj, de milyen lelkivilága van az ilyennek? Ez full megalázó.

Képzelem ahogy áll a boltban és lesi a tojásokat mi mennyi, azt' leveszi a polcról az olcsóbbat neked, gondolván, annak az is jó lesz?

Eszem megáll.

És kit érdekel hogy hogy volt gyerekkorába? Az akkor volt, most meg most van. Mondd meg neki, ez akkor sem volt normális, most meg pláne nem.

Mielőbb rendezd vele a helyzetet, ha egy héten belül nem érti meg, szépen építsd le ezt a palit mert egy ilyen felfogásra nem lehet alapozni egy értelmes kapcsolatot. Egyszerűen megaláz, nem volt érték náluk a nő a családban.

Neveld meg.

2023. aug. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
96%
Álom pasi? Attól igen messze van
2023. aug. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
95%
És ő költözött hozzád? Elég vicces.
2023. aug. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!