Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 hónapja vagyok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapja vagyok együtt a barátommal. Létezik, hogy mindenben hazudott?! Pl: Vállalkozó, de nem dolgozik. Nincs pénze. Nem volt kapcsolata. Nincsenek barátai, miközben velük találkozott. Nem volt olyan helyeken amikről beszélt, stb.

Figyelt kérdés

Nagyon jó a dumája, eszméletlenül megnyerő, sokat beszél, érdekes témákról, de 1 hete kezdem érezni, hogy semmi se volt igaz!

Pl: Reggel mondja, hogy ma dolgozni megy, aztán a barátaival elmegy ide-oda, majd a nap végén előadja az egészet, részletesen beszél mindenről. A múltjáról is beszél, exekről, akikkel a tengerparton nyaralt, meg eljegyzett, meg itt-ott volt nyaralni, akkor a barátairól, akikkel eljár szórakozni.


Na most a poén, hogy egy rokonával beszéltem, és azt mondja, hogy ebből semmi sem igaz! Konkrétan rákérdeztem, hogy a Dáviddal tegnap voltak moziba, erre a rokon közli, hogy nincs semmiféle Dávid. Akkor kérdezem a tengerről, közli, hogy csak Szlovákiában volt külföldön. Az exek nevét is mondtam, erre közli, hogy ilyen sose volt, sose találkozott velük.


Próbáltam bizonytékot kérni, de nem tud képeket mutatni, mert "költözéskor elveszett", Dávidot nem tudja bemutatni, mert külföldre ment, munkahelyéről se tud mutatni semmit, mert "egyéni vállalkozó".


Most ti kinek hinnétek?


2023. aug. 28. 20:15
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
87%
Ha te egy kronikus hazudozot meg akarsz tartani, az a te bajod. Nem ellenni kell, hanem egy eros bizalomra epitett kapcsolatot kell felepiteni. Ilyenre o kepes? Nyilvan nem. Milyen jovot latsz igy ebben?
2023. aug. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
91%

“mert alapból nagyon jól elvagyunk.”


És mibül vagy el olyan jól?!

Te tartod el?

2023. aug. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
88%
Igen valószínű ő tartja el, cserébe a pasi szépeket mond neki amit jó hallani.
2023. aug. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
100%

Nálam mondjuk ilyesmiket nem okvetlenül tudnak a közeli rokonaim (vagy ezekből nem mindent), de az, hogy semmi nem ismerős, és a barátod se tudja alátámasztani, az már elég gyanús. Én az egyenes beszéd híve vagyok, de szerintem ez az eset, ahol megbocsátható, ha inkább körmönfontabb dolgokkal próbálkozol, ahogy eddig. De hamar ki kéne deríteni tutira, hogy hazug-e, mert elég súlyos, ha igen.


Amúgy eszembe jut egy olyan eset (nem az én párom volt), a srác elköltötte a tandíjat, és nem járt be egyetemre, de hosszú ideig hazudott a szüleinek, barátnőjének (amíg le nem bukott). Parkokban töltötte nagyrészt az idejét, addig elvolt itt-ott, amíg órákon kellett volna ülnie. És mesélt is egy csomót a tanulmányairól... Szóval, sajnos van ilyen.

2023. aug. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
100%
Húgom exe is. Több évig járt egyetemre…. egy másik nőhöz és nem az egyetem közelében persze. Évekig is szoktak kamuzni.
2023. aug. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
17%

Hogy ti nők olyan egyszerű teremtések vagytok. Nektek csak annyi kell, hogy azt halljátok amit hallani akartok, olyannak mutassuk magunkat amilyennek látni akartok! Majd ebbe a délibábba lesztek szerelmesek, aztán idővel mi férfiak leszünk a szemetek mert nem olyanok vagyunk mint az elején. Ha az elején önmagunkat adjuk, akkor sosem jutunk el az első mondatig sem. Konditerembe is azért járunk hogy külsőre megfeleljünk. Szakáll, tetoválás is csak a kamut szolgálja. Miattatok! Azért vállalkozunk hogy legyen pénzünk, amikkel a nőket megfogjuk. Azért kell a jó autó, hogy ezzel is elvarázsoljunk titeket. Azért kell a jó duma, hogy elaltassuk a kételyeiteket! Ezekről mind mind ti tehettek. Nektek a valóság sosem kellett, hát akkor viseljétek el hogy legtöbbször csak valami képzelt ideálban vagytok belezúgva!


3 perc után én már tudtam milyen út vezet egy nő bugyijába, egyébként kellemes játék volt mindig is. Lelkiismeret furdalás? Miért lenne?

2023. aug. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
94%

16

Azértt, mert egy képmutató alak vagy, még nem mindenki az. Nem mindneki olyan taszító ám, hogy meg kelljen játszani magát, hogy vonzódjunk hozzá.


AMúgy én meg kilométeerekről kiszagolom a hozzád hasonló kis hanta farkakat.

2023. aug. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
100%

"Nektek csak annyi kell, hogy azt halljátok amit hallani akartok, olyannak mutassuk magunkat amilyennek látni akartok!"


Nem, azt akarjuk, hogy ez a valóság legyen. Senki nem tudja, hogy átbasszák, amíg ki nem derül.


Tényleg arra vered magad, hogy ez hazug gechi vagy?

2023. aug. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
92%

16, hát te jó retardált vagy:D

SOha nem kamuztam semmi ilyesmit és mégis kedvelnek a nők:D

A különbség ketőtnk között az, hogy én hosszú távon is tudok tervezni velük, mert nem kell hazugságokat fenntartanom.


Az meg plusz poén, hogy az egész életedet aköré szervezed, hogy létrehozz eg álcát:D Azért jársz kondiba, hogy másoknak imponálj? Jó gyatra jószág vagy :D


Kérdező!

Dobd fel, hogy szívesen megismerkednél a barátaival, szervezzetek közös programot. Oké, Dávid külföldön van, dehát a többi biztos ráér.

Nyilvánvalóan pénzt ne adj neki kölcsön.

Azér tlétezik olyan, hogy a rokon nem ismeri a srác barátait meg exeit, az én családom sem ismeri minden haveromat, az exeimről meg kb semmit sem tudnak. Bár egy jegyes azért már eléggé nem ez a kategória:D

namindegy, szóval szerintem próbáld nyomatni, hogy legyen barátos program.

Vagy dobd fel, hogy nna, menjetek külföldre utazni egyet, ő biztos tök tájékozott ebben. nyilván mindneki a saját részét fizeti.

2023. aug. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
100%

Ha vállalkozó, gondolom nincsenek filléres gondjai.

Hol lakik?

Jártok közös programokra, mozi, kaja, bármi? Ki fizet ilyenkor?

Amúgy ha vállalkozó, kell legyen adószáma és valami nyoma optenben vagy valahol. Próbáld meg lecsekkolni.

Ha meg nem dolgozik, akkor miből él? Lakbér, rezsi, kaja?

Nekem is volt ilyen full kamus randi partnerem. Az is hazugság volt, amit kérdezett. Vállalkozó (amúgy igen, csak nulla forgalommal az elmúlt években 🙃 )

Apja kocsiját sajátjaként adta elő és folyton"szervizben" volt mikor épp kocsi nélkül volt, összesen kétdzer láttam a kocsit 3 hét alatt.

A szülők által finanszírozott bérelt szobát saját lakásként adta be, ahova nem nagyon lehetett épp menni, mert átmenetileg befogadta egy idősebb rokonát. Mindenzt olyan magabiztossággal adta elő, hogy ő is elhitte szerintem.

Na de, nekem már második héten gyanús volt, hogy mindig valamilyen külső körülmény áldozata. Hogy menőzik a vállalkozásával, közben 1000 éves ruhákban jár és a fast foodban nézegeti mi mennyi. Én átlagosan élek, de nem vágott földhöz a fogyasztásom. Rajta láttam, hogy kerüli a költést. A fast food egészségtelen és ciki. A drága étterem lehúzós, elvből nem jár. Mindenre volt dumája.

Ugyanakkor nagyon intelligens, olvasott volt, jó beszélgető partner, nagydumás. Harmadik héten lebukott és a hazugságok miatt befejeztem az ismerkedést.

2023. aug. 29. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!