Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromat irritálja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromat irritálja, hogy diétázom, folyton etetni akar, azt mondja szakít, ha nem eszem rendesen. Én vagyok a rugalmatlan, keresi az indokot a szakításra, vagy csak egy brom?

Figyelt kérdés
A "rendesen" azt jelenti, hogy nem eszem rakottkrumplit pudinggal este nyolckor, nem lehet velem kétszemélyes tàlat rendelni. Zabkása-csirkerizszöldség-saláta-fehérjeturmix-tojás.
2023. aug. 29. 08:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
31%

Ilyenek miatt?

Ne haragudj, hogy odafigyelek magamra és nem vagyok egy malac. Amúgy túl vékony se, mert 158 vagyok csak és 47 kg

Attól, hogy másnak 30 kilót kéne fogyni, mert elhagyta magát éveken keresztül, nekem nem kötelező. Szülés után is nagy kínkeservesen kínlódtam le tizen-plusz kilót.

2023. aug. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Eddig nem 54 voltál? Vagy csak beleszóltál?
2023. aug. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Bocsánat, 54, nem tudom hogy jött ide a 47

Vágyálmom biztos:))

54 vagyok, 52 a versenysúlyom, fiatal se vagyok már.

2023. aug. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Ja de, persze, a korom a 47
2023. aug. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

#9

Hogy a francba megy le egy hét alatt 2 kg? Rám 2 nap alatt fel tud jönni, de le csak akkor ha nem eszem szinte semmit. Tudom, pont a télen volt hogy több mint egy hétig semmit, de tényleg semmit nem ettem csak pár falatot, de az is küzdelem volt, úgy ment le 4 kg. Aztán ahogy meggyogyultam pár nap alatt vissza is jött.


Kérdező, ha téged meg ezzel fenyeget, akkor ott az ajtó. Vagy neki, vagy neked, attól függ kinek a lakása. Aki szeret az nem mondd ilyeneket. Az még örül is ha odafigyelsz magadra.

Kivétel ha mondjuk 170 cm-hez vagy 45 kg, mert akkor jogos hogy erőlteti az evést. De ezt nem írtad.

2023. aug. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Pf...legyek vékony, (ami ugy standars elvaras egy pasi reszerol) de azert egyek sokat....? 🖕🖕🖕
2023. aug. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
165 cm vagyok és 55 kg.
2023. aug. 29. 13:07
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Az tökéletes.
2023. aug. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Nem. Legyél vékony (kivéve, ha engem zavar a saját súlyom, mert akkor rajtad is legyen felesleg). De mellé egyél sokat (ha én csalni akarok a diétában, de ha tartani akarom, ne kísérts).
2023. aug. 29. 14:16
 20/22 A kérdező kommentje:
De ha én nem vagyok magammal elégedett, akkor téged foglak bsztatni (ha diétázol azért, ha nem azért, ha jól nézel ki, azért, ha hízol, azért).
2023. aug. 29. 14:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!