Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Figyelmetlen pasiból tudtatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Figyelmetlen pasiból tudtatok figyelmeset csinálni? Nem ismeri be hogy nem az és hatni sem tudok rá, szép szóval sem. Ha kérek valamit, dacol. Mi a megloldás?

Figyelt kérdés
2010. okt. 16. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Adott helyzetben megmondani, hogy neked ebből eleged van. És eltűnni. Pár óra/nap múlva ő fog keresni. Hidd el, ez a ráijesztős módszer a leghatásosabb.
2010. okt. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem nem jött be. :(
2010. okt. 16. 17:43
 3/6 anonim ***** válasza:
ha nem ismeri be, akkor nem érdemes vele próbálkoznod. de igazán nem is értem ezt a dolgot. Én amennyire csak lehet, figyelek barátnőmre, fontosnak tartom a véleményét. ha nem váltasz ki belőle erős érdeklődést, akkor nem szeret igazán. szóval szerintem erre nincs megoldás :S ebben szerintem a többi lány is meg fog erősíteni itt.
2010. okt. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nálunk is csak a drasztikusabb eszközök váltak be

mert az én párom mindig elvárta tőlem a szeretetet, de ő a kis ujját sem mozdította soha értem és ezt meg is szokta, mert nem küzdöttem ellene

amikor kifejeztem a nem tetszésemet, eleinte rá se hederített, utána már nyűgnek érezte, ha valami bajom van, így eljutottam vele a szakításig, na aztán nem győzte törni-zúzni magát értem, és tekintve, hogy nem akar elveszíteni, de ezt azóta is sajnos éreztetni kell vele, így most még figyelmes, addig, míg a sarkamon állok, mert mihelyst átmegyek bújós, nyalisba, akkor megint hanyagol. érdekes

remélem nálatok is beválik, ha élsz vele

2010. okt. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tanuld meg, hogy a saját ízlésedre, igényeidre senkit sem formálhatsz. Aki ilyen vagy olyan, az az is marad. ha nem tetszik állj tovább. 180 fokos fordulatot senki nem vesz, az nem a valóság. Ha nemtörődöm, figyelmetlen pasid van, annyit érhetsz el max., hogy néha odafigyel majd rád, de ez is komoly erőfeszítésekbe kerül majd neki is, neked is, szóval ha nagyon nem tetszik és nem bírod ezt elfogadni, áll tovább!

24 N

2010. okt. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én barátomnak még nem igazán volt komoly kapcsolata. Addig megy el, ameddig neki kényelmes, és ha ez a nőnek nem tetszik, akkor az a nő mehet, ahová akar. Emiatt egy barátnője se maradt meg mellette hosszú távon, vagy épp ő lépett le hamar.

Mi most vagyunk egy éve együtt. Velem is elkezdte a műsorát, hogy nem volt figyelmes, stb. Aztán én meguntam, gondoltam egyet, és féltékennyé tettem. Utána olyan volt, mint a kisangyal. Pár napig. Szóval időnként éreztetni kell vele, hogy akár el is veszíthet, ha elengedi magát. Persze nem akarom papuccsá tenni, csak az alapvető figyelmességet, törődést szeretném megkapni.

2010. okt. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!