Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy èrzem " visszaadom " őt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy èrzem " visszaadom " őt a családjának mert nem kell?

Figyelt kérdés

Sok éve vagyunk együtt. Számomra elképzelhetetlen hogy vége és ne tudjak róla semmit majd ..úgy tűnik vége.


Olyan érzésem van hogy visszaadom őt..sok évig jó volt de már nem..

Úgy érzem rosszat tettem vele hogy velem volt.


Normálisak ezek az érzések?


2023. aug. 30. 11:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Kettőn áll a dolog. "Úgy érzem rosszat tettem vele", akármilyen is voltál, ő veled volt, ha annyira rossz a helyzet szerinte is akkor ő is kilépett volna. Ezt majd mindketten magatokban rendezitek, egy hosszú kapcsolatot mindenkinek fel kell dolgoznia, de hosszútávon jobb lesz.
2023. aug. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves, hogy a "családjának adod vissza"?

Mindenesetre a párkapcsolatotok nem lehetett túl érett, ha birtoklás, önállóság kérdése az első, ami eszedbe jut róla.

2023. aug. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát jól teszed, hogy szakítasz vele.
2023. aug. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem birtokolhatja a másikat. Tehát "nem adod vissza a családjának", mert nem is volt a tiéd. Nyilván szabad akaratából volt veled.

Gondolom nem kényszerítetted rá?! Ha bármelyik félnek nem tetszik a kapcsolat, akkor joga van szakítani. Ő is megtehette volna már rég, ha neki olyan rossz volt veled!

2023. aug. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Milyen családjának? A szüleinek, vagy a feleségének és a gyerekeinek?
2023. aug. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Hát úgymond a szüleinek.


Úgy érzem bármennyire is őszintén elmondtam az érzéseim folyton egy dologgal kapcsolatban, ami azóta is fennáll, de most nagyon padlón vagyok emiatt is lelkileg, ő csak várt és várt..

2023. aug. 30. 14:56
 7/14 anonim ***** válasza:

Na és mi az a dolog? Mert így elég nehéz válaszolni.

Egyébként felnőtt embert nem a szüleinek "adsz vissza", hanem majd valószínűleg előbb-utóbb új társat fog keresni.

2023. aug. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Gyerek kérdés. Akarok, de talán mindketten belekényelmesedtunk az egészbe így ő se lépett es en sem.

Viszonylag gondtalan életünk volt ez idő alatt. Többnyire jól elvoltunk de nem léptünk semerre.

2023. aug. 30. 15:35
 9/14 A kérdező kommentje:

Sokszor közben ha feljött a téma, elmondtuk miben kellene változtatni.

Majd újra..de aztán egy idő után még akárhogy közöltem mit érzek, csak bántásnak vette, hogy nem jó semmire stb..

Talán ott hibáztunk hogy mindketten hittünk az össze csiszolódásban, mert nem vagyunk a hívei h eldobunk mindent ami nem jó

2023. aug. 30. 15:40
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem gyereket csak házasság után érdemes vállalni. Mert az emberek nagy részének a bizalma valahol a pénztárcájánál ér véget... Aki azt sem meri meglépni, mert jó ez így is, hiszen már együtt élünk, de igazából babonásan fél tőle, mert XY-ék is szétmentek és vitte a másik a házat, annak általában nem való a gyerek. (Ettől még persze semmire nincs garancia.)

Az élet nem végtelen. Jobb egy rossz döntés, mintha úgy éled le, hogy "mi lett volna ha".

2023. aug. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!