Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bíznátok benne ezután? EZ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bíznátok benne ezután? EZ megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
Megismerkedéskor még volt valakije, az első szex után dobta az exét a pasi, és csak később árulta el, hogy volt még az elején valakije. Ez megcsalás? Ezzel az exet csalta meg vagy engem? Bíznátok benne? Azt mondja abba a lányba nem volt szerelmes, de néha ír neki, hogy miújság vele, lesi a sztorijait, és lájkolgatja szívecskézi időnként a képeit. Más exére is ráírt már, de ez az egy, aki volt az elején, nem tudom.. a lány haragszik rá, érthető okból persze. Ti mit gondoltok?
2023. aug. 30. 18:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%
Őt csalta meg akkor, most meg téged (fog) csal(ni).
2023. aug. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%
Ja és amint kiderült volna, hogy mekkora hűtlen szemétláda azon nyomban lapátra tettem volna te is tedd azt!
2023. aug. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
96%

" Figyelt kérdés

Megismerkedéskor még volt valakije, az első szex után dobta az exét a pasi, és csak később árulta el, hogy volt még az elején valakije. Ez megcsalás? Ezzel az exet csalta meg vagy engem?"


Ez megcsalás. Őt csalta meg.


"Bíznátok benne? "


Nem.


"Azt mondja abba a lányba nem volt szerelmes, de néha ír neki, hogy miújság vele, lesi a sztorijait, és lájkolgatja szívecskézi időnként a képeit."


Lelkiismeret furdalása nincs,eszedbe se jusson ilyesmi csak szívesen szexelne még vele ugyanúgy, mint a többi exével vagy új alanyokkal.


Dobd ki!

2023. aug. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
97%

Hogy a fenébe bíznék benne?

A másik lány lehet egészen mást mondana. Ha annyira nem érdekli minek nézegeti, likeolgatja?

Ne legyél ennyire naiv, a kis barátod több vasat is tart a tűzben. Az is lehet nem is csak ez az egy lány van neki.

2023. aug. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
4%

Miért lenne megcsalás, ha szex után szakítottak?


Nem szexelt egyszerre mindkettőtökkel!


A csajok mind ezt csinálják amúgy .

2023. aug. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
94%
Kapcsolatból kapcsolatba mászott. Valószínű nem vett téged túl komolyan az elején, csak később. Talán. Jobban ránéznék azért a körmére, mert az nem túl bizalomgerjesztő, hogy így reagál, tartja vele a kapcsolatot.
2023. aug. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
De, addig megvolt neki is az a csaj, sokat beszélt is róla, szokott is néha. Szerintem sunyiban is írogat neki, de általában elmondja, hogy írt. De a sztorijait esténként az ágyból megnézi, vagy miközben fürdik. Elmondja és állítása szerint nincs köztük semmi és nem is lesz, csak érdekli mi van vele..
2023. aug. 30. 19:19
 8/24 A kérdező kommentje:
De az hogy lesegeti meg lájk és imádom a képeire az fura.
2023. aug. 30. 19:20
 9/24 anonim ***** válasza:
2%
Minden nő ezt csinálja.
2023. aug. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
97%
Dehogynem érdekli, ha nem érdekelné nem likeolná.
2023. aug. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!