Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Voltatok már így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Voltatok már így?

Figyelt kérdés
Voltál már úgy, hogy minden klappolt egy nővel, de az elején nem voltál felkészülve egy kapcsolatra és utána mégis kapcsolat lett a vége?

2023. aug. 31. 07:34
1 2
 1/13 anonim válasza:
96%
Persze. 10 éve a feleségem. És még most sem vagyok rá felkészülve. :D
2023. aug. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De ki is nyilvanitottad neki? Hogy talalkozhattok, de nem amarsz kapcsolatot, mert nem vagy felkeszulve?
2023. aug. 31. 08:27
 3/13 anonim válasza:
44%
Semmit nem nyilvánítottam ki. Megismerkedtünk másnap összeköltöztünk.
2023. aug. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az mas.
2023. aug. 31. 09:04
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

1-es: dettó! :D

Nem akartam kapcsolatot, amikor rám írt a neten, egy társkeresőn. A képeit elnézegetve, gondoltam lesz pár numera és ennyi. Másnap találkoztunk, harmadnap megint, majd az 5. naptól együtt élünk. Utólag mondtam neki, hogy csak d*gni akartam egy jót, de ezen már nevetünk. 2 kisfiunk van és bár voltak (lesznek is) problémáink, eddig még nem bántam meg, hogy visszaírtam neki akkor. (41F)

2023. aug. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

En is ismerek olyat qhol a nő telepedett a pasira beköltözőtt hozzá meg ilyenek. 7 évet voltak egyutt de a pasi golyamat pnline ismerkedett nőkkel mögötte es soha nem volt korrekt mert kisebbsegi komplexusos (féltékeny es kell neki a megerosites h más nőknek kell)

7 évet voltak egyutt

Aztan ugyanezt csinálja a tobbi nővel is de màr kapuzárásos is.

2023. aug. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
*folyamat online
2023. aug. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6. Az szomorú, annak nagyon nem is való kapcsolat akkor. :/
2023. aug. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem is lesz neki már 45 elmúlt. Jó pasinak számitana amúgy de nem is csak ebben hanem minden másban is képtelen egyenességre.

Es egy kapcsolatqbol se tanul hogy vajon miert hagyják el folyamat. Hanem állandoan ettol retteg hogy elhagyják ezert talonozik nőzik. Deház ezzel váltja ki.


Meg ha baja van soha nem a párjával beszéli meg hanem a háta mögött brszéli ki.

Képtelen egy becsuletes normális kapcsolatra.


De nem egy ilyet ismerek amugy akik képtelenek változni és minden kapcsolatukat állandoan ugyanazzal a hibájukkal viszik a kútba életük végèig.


Az a szerencse hogy legalább gyereket nem csinál senkinek, de már annyira pánikol hogy már öregen nem riad el attol se hogy gyerekkel fogjon meg vkit. Hátha az majd nem lép le es rákényszerül a jellemtelenségét elviselni es szenvedni mellette.


De más pasikat is végig levezethetnék mi a hibájuk amit minden kapcsolatukba magukkal visznek.

2023. aug. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szóval aki gyereket szül neki az egy kapuzárásosnak fog szülni. Az eddigi női ilyen tekintetben még szerencsések is hogy nekik csak éveiket vette el de nem az "életét".
2023. aug. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!