Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak voltatok már úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak voltatok már úgy párkapcsolatban, hogy nem voltatok igaziból szerelmesek, de jó volt, hogy van állandó szexpartner? Csak őszintén!

Figyelt kérdés

2018. jan. 26. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Voltam, de aztán mégis beleszerettem.
2018. jan. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

Igen. Ha rámírsz, részletesen tudok mesélni, ha érdekel.

25/F

2018. jan. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És honnan tudhatja a nő, hogy nem vagytok szerelemsek?
2018. jan. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem voltam (már) belé szerelmes gyorsan lecsökkent az igényem a szexre.Csak a szex miatt nem tartok fent párkapcsolatot.Nem mondom,hogy nem működhet de nekem nem volt szerencsém ilyen szempontból.Több volt a hátránya mint az előnye.
2018. jan. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Volt ilyen, igen. Azzal a szándékkal mentem bele mindegyik ilyen kapcsolatba, hogy elfelejtsem azt az egyvalakit, akit mái napig nem tudok.

Nos...nem vált be. Nem is vagyok rá büszke, de utólag nem tudok mit tenni. Bennem amúgyse nagyon lehet semmit se szeretni, egy nő semmi hasznomat nem veszi.

2018. jan. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A volt "csajom"-al volt majdnem így, de nem a szex volt a lényeg. Le akart szopni, de elhajtottam. Valami baja volt mindig, aztán nem keres már egy ideje. Ő is jól elvan egyedül és én is. Így van ez jól.
2018. jan. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én így voltam az egyik exemmel a kapcsolat végén, utána valóban több hátránya volt már az egésznek ahogy írták. Ameddig nincs veszekedés és annyi minimálisat teszel a kapcsolatba, hogy jól megvagytok és van szex addig nincs gond, viszont a lányok általában többet akarnak együtt lenni ezt csinálni azt csinálni és stb.stb. egy idő után megfordul a mérleg. Viszont lehet, hogy te szeretsz bele és jól meglesztek ahogy az első írja semmi sincs kizárva, ha most ilyen helyzetbe lennék megtartanám a lányt.
2018. jan. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Őszintén? Soha, egyszer sem fordult elő velem. Sőt, a "csak szexbe" sem mentem bele soha.
2018. jan. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!