Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyitott kapcsolatban élek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitott kapcsolatban élek a párommal.Helyesbítenék neki van több szeretője rajtam kívül.Nekem csak ő.Én ezt tudtam,megbeszéltük,elfogadtam,viszont nem olyan formában van a "barátnőivel" ahogy én azt hittem?

Figyelt kérdés

Azt mondta,hogy csak néha találkozik velük,mind "arra"kell neki.De kiderült,hogy évekkel ezelőtti szeretőivel is összefut néha,valamint a jelenlegiekkel is van,hogy elmennek enni,együtt filmeznek,időt töltenek el együtt valamint napi szinten írogat szebbnél szebb üzeneteket(hiányzol,kitalálunk valami programot)az éppen aktuális barátnőivel is.Na meg persze lájkolgatja a képeiket.Hozzá kell tennem nem egy tökéletes Adonisz pasiról beszélünk aki tele van pénzzel,nem ezért kell a nőknek.Fiatal,dekoratív,csinos nő vagyok!Azt mondja hozzám áll a legközelebb,én vagyok neki a legfontosabb,de fogadjam el így őt!Tudom butának tartotok,de egyre kissebbnek érzem magam már mellette.

:( Szerintetek ez normális? Ti voltatok hasonló helyzetbe?



2023. szept. 3. 00:07
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem nem normális.

Viszont, ha te el tudod fogadni, akkor éljetek így. De talán le kellene tisztáznotok a szabályokat, hogy mi az ami neked még belefér ebbe, és ahhoz tartsa magát.

2023. szept. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
89%
Miért alkudsz meg egy ilyen emberrel? Miért nem keresel egy olyat, akinek Te vagy minden, akinek csak Te kellesz?
2023. szept. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2023. szept. 3. 02:44
 4/48 A kérdező kommentje:
Igen,letisztáztuk már mi fér bele számomra,de mindig kiderül valami,(egy belépő,egy véletlenül meglátott like) ami után kiderül,hogy nem csak az ágyba kellett neki a nő.Aztán kérdőre vonom,de azt mondja nem jelent semmit,így megbocsájtok újra....csak fáj picit.
2023. szept. 3. 02:56
 5/48 anonim ***** válasza:
83%
Balek vagy
2023. szept. 3. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
73%

Van gusztusod az tuti ennyi pina mellett lefeküdni vele. Képtelen lennék ezt csinálni. Nekem a víz meg a szappan kva kevés. Ennyi bacit nem tudnék elviselni.

Egyébként meg kb. annyit jelent neki a többi is, mint te. Egyedül a saját élvezete számít neki valójában. A széptevés meg ahhoz kell neki, hogy megtartsa a szórakoztató játékait, tehát a nőket. Veled is ugyanezt csinálja. Annyi a különbség esetleg, hogy te vagy ugye a fix pont.

2023. szept. 3. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
89%

Ez a csávó egy tömény önzés.

Ami azt illeti, a legtöbb megéri a pénzét, de ehhez azért olyan vastag bőr kell, hogy legyen a pofáján, mint a rinocérosznak a seggén.

2023. szept. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
86%
Én pont el tudnék képzelni nyitott házasságot magamnak, de csak úgy ha én is élvezem az előnyeit, meg ha egyértelműen csak szex van pluszban. Úgyhogy ez így nem férne bele. Neked sem jó a leírás alapján a sziut. Szakíts szerintem.
2023. szept. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
80%
Fiatal,dekoratív,csinos nő vagy - akkor ugyan mi a fenéért éred be ezzel a pasival? EZ nem szeret téged, csak te vagy valószínűleg a legsimulékonyabba z összes közül, aki kényelmi eszközként állandóan jelen van az életében, míg a többi meg akkor, amikor arra jár. Hányinger! Mit nyújt ő neked azért cserébe, hogy "fogadd el őt így"? Mert még ha kacsalábon forgó palotában biztosítana neked pazar életet, akkor is azt mondom, hogy megalázó és ne menj bele, de így? Csomagolj össze, amíg még maradt némi önbecsülésed, ő meg kúrálgasson nyugodtan minden nap mást nőt, meg programozzon velük, amikor akar, neked ehhez nem kell asszisztálnod! Lenne olyan, aki csak veled akarna lenni, és becsülné a társaságod!
2023. szept. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tartasz te is egy szeretőt?
2023. szept. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!