Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szemétség lenne a részemről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség lenne a részemről?

Figyelt kérdés

Exemmel évekig voltunk együtt. Szakítás után is tartottuk a kapcsolatot, egyikünknek sem volt kapcsolata, sem kalandja. Tulajdonképpen minden úgy működött tovább, mintha együtt lettünk volna. Pár nappal ezelőtt hivatalosan is kimondtuk, hogy újrakezdés, összeköltözés stb. Majd másnapra rá letörölt a közösségi oldalakról és láttam, hogy nagyon szívezi, lájkolja annak a csajnak a képét, akivel egy közös program miatt pár napot együtt tolttotek. Ez a közös program rögtön azután történt mikor kimondtuk az ujrakezdest, tehát másnapra rá. 99% biztos vagyok benne, hogy ismerkednek, írkálnak, hiszen soha nem törölt a közösségi oldalakról.


Szemétség lenne a részemről, ha írnék a lánynak, hogy miféle emberrel ismerkedik? Csúnyán átvert. Szeretném ha tudná a lány, hogy pár nappal ezelőtt még nekem írta, hogy összeköltözne velem, és szeret, stb. Tudom, hogy ávert, és hazugság volt, de valószínűleg előttem is írkálhatott ezzel a lánnyal. Szeretném ha tudná, milyen szemét ez a pasi.


2023. szept. 3. 00:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a csaj csak örülne hogy téged dobott miatta
2023. szept. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De ezek szerint mindkettőnket becsapott. Hiszen a hátunk mögött 2 tartott. Engem hitegetett, amíg a másikkal beszélt. A másiknak meg valószínűleg nem mondta el, hogy velem mit beszélgetett
2023. szept. 3. 00:57
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Voltam hasonló helyzetben, írd ki magadból ha jobban érzed magad tőle, de szerintem nincs értelme elküldeni. A csajnál úgyis ki fogja menteni magát, ott még tiszta lapja van, csak most ismerkednek. Téged meg az őrületbe kergetne, hogy nem azt a reakciót kapod, amit vártál. Ja és bónuszként már azzal se lennének rendbehozva a dolgok, ha a srác mégis hozzád akarna visszamenni, de az is zavarni fog, ha a másik lányt választja. Itt csak egyféleképpen jöhetsz ki jól, ha emelt fővel hátrahagyod ezt az egészet. Akkor is, ha a srác utána később esetleg ismét próbálkozna, ne menj le olyan szintre, amin már csak a pocskondiázás megy, hűvösen küldd el, és lépj tovább. Legyen önbecsülésed.
2023. szept. 3. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia kérdező.


Téged sem figyelmeztetett senki, hogy óvakodj a sráctól.

Saját bőrödön tapasztaltad meg, hogy milyen tud lenni.

Meg szintén tapasztalatb írom hogy még te lennél a szemét a csaj szemében, mert elsőre azt gondolná, hogy el akarod tőle szeretni a srácot.

Nem biztos, hogy megköszönné, hogy figyelmeztetnéd őt, maximum utólag tenné meg.

Építds, éld a saját életed, nem érdemes a máséval foglalkozni.

2023. szept. 3. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

szóval féltékeny vagy....


a kis butus buksiddal még mindig szereted őt és vágysz rá...


először lépj túl rajta.


Ha barátnője lett volna és érted újra elhagyja, simán visszafogadtad volna és semmin nem problémáztál volna.

2023. szept. 3. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nehéz helyzet, mert dühös vagy rá, és csalódott vagy, de hol a határ, amíg még emelt fővel tudsz ebből kiszállni, és nem tesze magad nevetségessé és szánalmassá?

Ha mindenáron keresztbe akarsz tenni, akkor egy higgadt levelet írj a nőnek, hogy mi a helyzet, és hogy a magad részéről nem kívánsz a továbbiakban kapcsolatban lenni egy ilyen jellemtelen alakkal, kiszállsz, az övé lehet mindenestről. Aztán már az ő dolga, hogy ezt hogy érti és mit kezd vele.

2023. szept. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ne, majd megtapasztalja ő is. Valószínűleg nem neked hinne.


(Bár, ha van bizonyítékod és mondjuk messenger beszélgetés erről akkor igazából hinne neked..)


De én akkor sem tartom jónak, ha így beleavatkozunk más életébe. Neked attól nem lesz jobb, hogy az exednek esetleg szar lesz, mert dobja ez a csaj.. érted.. a te életed ettől nem fog változni. Persze jó dolognak hathat a káröröm, de akkor sem szabad ilyet. Arra gondolj, hogy te ettől jobb vagy.

2023. szept. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A karma utolérte. 2 hónap után megkeresett, hogy mennyire hiányzom neki, újra szeretné kezdeni. A francnak kellene...
2023. okt. 24. 22:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Helyes. Ne légy te is kétségbeesett idióta
2023. okt. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Az új seprű mindig jól söpör, de csak a régi tudja hol a szemét....

Amilyen könnyen jött, olyan könnyen ment. Én pedig időben észrevettem, hogy milyen is valójában

2023. okt. 25. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!