Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szemétség volt ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szemétség volt ez a részemről?

Figyelt kérdés

Ma kora délelőtt találkoztam egy régi lány ismerősömmel, nem volt megbeszélve, véletlenül sikerült. Kedves volt, és csinos, és egy negyed óra után, ahogy mélyült a beszélgetés, egyre egyértelműbb jeleket adott arról, hogy tetszem neki. Nekem van barátnőm, de nem akartam elkeseríteni a lányt, így azt hazudtam neki, hogy jelenleg még keresem az igazit.

Idővel aztán csörgött a mobilom, és a barátnőm volt az, de annyira jó volt a beszélgetés az ismerősömmel, hogy inkább kinyomtam. Kifizettem a kávéját, amiért nagyon hálás volt nekem a lány, és odaadta a telefonszámát nekem.


Amikor hazafelé tartottam, mégis rossz érzés fogott el, hogy egy másik lány miatt ignoráltam a saját barátnőmet, akihez egyébként hűséges vagyok, sose csaltam meg, és nem hagynám el.


2015. márc. 8. 10:40
 1/9 anonim ***** válasza:
A te dolgod.
2015. márc. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit az volt, de nem inkább a telefon kinyomása, hanem hogy letagadtad.
2015. márc. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 CptTomato ***** válasza:
Ha TE csak barátként/ismerősként tekintettél rá akkor ennyi semmi gond még a számát sem kell megtartanod.
2015. márc. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
az ilyet meg kell dugni omg
2015. márc. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Valóban nem volt tisztességes. A barátnőd mit sem tud a dologról szóval az csak téged zavarhat, így viszont a másik lányt is hülyére veszed.
2015. márc. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
8%
Nem. Természetes, hogy egy férfiban megvan a vadászösztön, egy kis flört pedig sose árt. Hűséget fogadtál, nem vakságot. Ha nem jársz el randizni ezzel a lánnyal addig, amíg van barátnőd, akkor nincs probléma. Én is szedtem fel csajokat, miközben volt barátnőm aztán amikor kidobott, rögtön tudtam válogatni a már megismert csajok közül és két hét alatt lett új kapcsolatom a szakítás után.
2015. márc. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kinyomni nem volt a legjobb dolog, de annyira szemétség nem volt bár kedves dolog sem.
2015. márc. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Teee rohadééék :DDDDDDD
2015. márc. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy szemétség, letagadtad a barátnőd,én pasim ilyet csinálna szakítanék.
2015. márc. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!