Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szemétség volt részemről az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség volt részemről az ultimátum?

Figyelt kérdés
Közel egy éve voltunk kapcsolatban, kezdetben napi rendszerességgel volt szerelmi légyott, később lecsökkent heti egyre, közölte a bnőm, hogy neki ennyire van maximum szüksége.. Jó, belementem, kompromisszum. Jó egy hónapja összevesztünk, szakítottunk, majd keresett és megint összejöttünk. Azóta nem történt semmi, még egy csók se, mert szerinte szakítottunk, de akkor minek keresett? Tettem fel a kérdést, jól látszott, hogy fogalma sincs, hogy mit akar. Tegnap előtt meguntam és mondtam neki, vagy lesz szex hétvégén, vagy nem találkozunk, de nekem egy ilyen baráti kapcsolatra nincs szükségem. Persze nemet mondott rá, azóta nem beszéltünk. Nagyon drasztikus voltam, hogy ultimátumot adtam neki?
2014. nov. 13. 12:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem volt helyes. Szabad szakítás után jóban lenni, illetve szabad szakítás után mással lenni. Nem kell őt szexbe kényszerítened, inkább keress mást, vele meg légy barátságos. Ha meg tényleg nincs rá szükséged, mint emberre, akkor szakítsd meg vele a kapcsolatot.
2014. nov. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem, jól tetted.
2014. nov. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Közöltem én vele, hogy haverkodni/barátkozni nem akarok, ennek ellenére mindig keresett. Persze majd később lehetne róla szó, de így hogyan lépjek tovább? Ha felhív magához, igényli, hogy hazakísérjem, elmenjünk együtt vásárolni abból én milyen következtetéseket vonjak le?
2014. nov. 13. 12:29
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Nem volt szemétség, nyílt lapokkal játszottál. Ettől függetlenül sekélyes vagy.
2014. nov. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Exekkel le kell zarni. Nincs utana szex. Shopping haza kiseres!!! Semmi ilyen!!! Ez egy nyitott kapcsolatot! Ha nyugodt eletet akarsz koptasd le magadrol.
2014. nov. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%

Szemétség az, amit ő művelt veled. Ő kényszerített téged ebbe a helyzetbe, szégyellje magát ő. A "nők" azt hiszik övék a világ, és minden csak körülöttük forog, csak azért, mert náluk van az összes p.na.

Vagy tűrsz, és nyelsz életed végéig, vagy olyan prostival töltöd az idődet, aki előre megmondja, hogy mennyiért, mit, kapsz.

Ennyi.

2014. nov. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én általában nem szeretem az ultimátumokat, de itt korrekt voltál. Nem is a szex miatt, hanem mert nem volt tiszta, hogy mit akar tőled. Volt egy hiányérzete és elvárta tőled, hogy azt kitöltsed - anélkül, hogy ő bármi energiát feccölne a dologba és lerendezné magában és veled is, hogy akkor mi a túrót akar vagy nem akar.


Csúnyán hangzik, pedig nagyon fontos és egyáltalán nem szemét dolog, hogy egy kapcsolatban adnod és kapnod is kell; ha nincs egyensúly, nem tiszta a szitu, akkor nem működik a dolog. Neki volt egy igénye, amit ki kellett, hogy elégítsen valaki, de ő nem akart foglalkozni a te igényeiddel. Hát akkor ez van.

2014. nov. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Sekélyes? Miért? Összeveszünk, mert túl sokat ivott, szakítunk, megbeszéljük, hogy ő nem tud megváltozni, rendben. Megbeszéljük, hogy nem keres, persze nem bírja és átlátszó indokkal rám ír, hogy találkozzunk, rendben. Szó szót követ, adjunk egy esélyt a dolognak, ez nálam annyit tesz, hogy ott folytatjuk, ahol abbahagytuk. Megyek hozzá, normális vagyok, de amikor már másodszor kaptam meg, hogy ő nem tekint egy párnak minket /persze mindig ivott ilyenkor/ akkor betelt a pohár. Miért olyan extra dolog, hogy ha nem vagyunk egy pár, hagyjon nekem egy kis időt hogy rendezzem a soraimat és belekezdjek valami másba? Én szeretem, nem tudnék úgy túllépni, hogy állandóan együtt vagyunk, illetve nekem se esne jól, ha mással látnám őt..
2014. nov. 13. 12:45
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyutt akarsz lenni egy ilyen novel? Keress normalisat! Aki pl nem iszik! Es nem zsarol erzelmileg!!
2014. nov. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Pedig nemsokára mással is látni fogod. Az ivás még egy ok, hogy megszabadulj tőle.
2014. nov. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!