Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érezted már hogy kevés a párod?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezted már hogy kevés a párod?

Figyelt kérdés

Több éves kapcsolatban. Nálunk most ez van.

Azt mondja barátnőm hogy régebb óta érzi de nem lépett, most mindenért magát okolja. Ettől tartott a kapcsolat elején hogy ha komolyat akar nem lesz ő elég jó.


2023. szept. 3. 11:41
 1/8 A kérdező kommentje:
Én is ő is mondott dolgokat hogy ki miben változzon. Úgy voltunk vele h össze kell csiszolódnunk. Csak aztán mindketten belekényelmesedtunk..
2023. szept. 3. 11:42
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy mód van rá, ne költözzetek össze, ilyen aggályok mellett!
2023. szept. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Ez az össze kell csiszolódni, meg miben kell változni, már az elején nagyon cink. Ha az alapvető igények, normák, határok már az elején se egyeznek, megette a fene.

Ha az alapok sincsenek meg, miből lehetne építkezni?

Amúgy éreztem már, hogy kevés a párom. Sok mindenben kevés volt és sok évig bohóckodtunk "csiszolódtunk" és csak egyre kevesebb lett, ahogy az évek teltek. El kell engedni az ilyet és máskor okosabbnak lenni.

2023. szept. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Most a kèrdés az hogy a páromat érzem kevésnek vagy magam?
2023. szept. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy párkapcsolatnak NEM arról kell szólnia, hogy mindkét fél változzon meg mert nem felel meg a másik elvárásainak!

Pont az lenne a lényeg, hogy két ember úgy passzoljon össze ahogy van, apró hétköznapi dolgokon lehet változtatni (pl ki hova tegye a cipőjét, ruháját, wc ülőke probléma stb).

De NEM szabad elvárni hogy a másik fél a személyiségét feladja miattunk! Az ilyen "kapcsolatokból" sosem sül ki semmi normális, hiszen akitől a személyiségbeli változást várják el az boldogtalan lesz, egyre rosszabbul fogja magát érezni nap mint nap.

Úgyhogy várhatod te az összecsiszolódást életed végéig, ha nem vagy képes elfogadni hogy mint pár nem vagytok egymáshoz valók.

2023. szept. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Magyarul tényleg kevés neked a párod, amit rendszeresen éreztetsz is vele. Nem, sose csináltam ilyet, mert nem vagyok szadista, aki élvezi, ha a "párjának" szenvedést okoz.
2023. szept. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
6 Állításai szerint maga az érintett is azt érzi, hogy kevés. Van ilyen egyébként, ez az a pont, ahol szakítani kell.
2023. szept. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
10 éve vagyunk együtt, még soha egyszer sem éreztem, hogy kevés lenne nekem. Pont jók vagyunk együtt.
2023. szept. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!