Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érezted már hogy csak te adsz ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezted már hogy csak te adsz ?

Figyelt kérdés

Sajnos ezt érzem barátnőm kapcsán.

Igyekszek ugyanúgy figyelni rá mint eddig, habár mélyponton vagyunk most.


Többnyire az van amit ő akar vagy szeret de lassan ezt nem kapom vissza.


Pl régen megtett dolgokat pusztán csak miattam mert nekem fontos v jól esik.

Mostmár csak magát nézi szinte..


2023. aug. 22. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
7%
Ilyenek a nok.. ha tul kedves vagy akkor egybol a magas lovon erzik magukat, ezert kell neha ledegradalni oket a balance miatt.
2023. aug. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Konkrétum nélkül nem lehet írni semmit.

Miket teszel meg neki? Mit nem tesz meg, amit régen igen? Miben nézi csak magát?

Nem mindig vannak ezek egymással arányban.

De ha annyira rossz lenne neked vele, már szakítottál volna.

2023. aug. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
8%
2. Az meg van , hogy szereti a kerdezo?
2023. aug. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3

Egy szóval nem írta, hogy szereti. Inkább racionálisan mérlegel, hogy nem térül meg a befektett energia, és ráfizetéses lett a kapcsolat.

Aki szerelmes, az nem patikamérlegen méri, hogy ha én elmosogattam, de ő már nem kapja be, akkor megéri-e.

2023. aug. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!