Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha az elvált gyerekes párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az elvált gyerekes párod tartja a kapcsolatot a volt párja családjával, volt apos, anyós, a volt párja testvérei,annak gyerekei, nem érezted kirekesztettnek magad?

Figyelt kérdés

Én ezt főleg akkor érzem ha a gyerekével nosztalgiáznak, vagy a volt családról van szó, (már évek óta elvált a párom mikor megismertem) csak én ezekhez a témákhoz nem tudok hozzászólni

Mit lehet tenni?



2022. dec. 31. 15:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Ha zavar, nem kell ilyen pasival kezdeni. Tudtad, nem, hogy van múltja, barátai, kapcsolatai. Természetes, ha jóban vannak. A volt férjem új párja se tudja elviselni, hogy jóban vagyok a volt aposommal. Hát most az ő kedvéért nem fogok összeveszni senkivel.
2022. dec. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Nekem kicsit más a helyzet, mert igaz, a párom elvált, de a volt felesége meghalt azóta. Ha a gyerekekhez megyünk, persze szóba jönnek régi családi dolgok, és igen, kívülállónak érzem magam. Olyankor kimaradok a beszélgetésből, de nem mutatok sértettséget, mert szerintem nincs is okom megsértődni, hisz mindez az életük, a múltjuk része. Hogy ne essen rosszul, arra gondolok magamban, hogy oké, idézzék fel, ami volt, aztán visszatérünk a mostani életünkbe, ami kettőnké. Rendben, a gyerekei kedvelnek meg elfogadnak, de fura lenne találkozni a volt feleséggel mondjuk a kisunoka szülinapján, úgy, hogy ő volt a párom nagy szerelme, csak túl sok sebet ejtettek egymason ahhoz, hogy együtt maradjanak.
2022. dec. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én csak azt nem értem miért előttünk kell nosztalgiázni, meg a volt családról dumálni? Fordítva jólesne?
2022. dec. 31. 15:28
 4/12 A kérdező kommentje:
Ezektől a szituktól teljesen úgy érzem hogy a mi érzéseink senkit sem érdekelnek. Csak fogadjunk el mindent kussba.
2022. dec. 31. 15:31
 5/12 anonim ***** válasza:
30%
Kérdező önző hisztis liba vagy
2022. dec. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

2. vagyok. Ez tényleg rosszul esik. Pároddal beszéltél már erről? Úgy értem, nem rögtön utána durcásan, hanem amikor lenyugodtál? Nála van a helyzet kulcsa, hogy ne menjen bele ilyen nosztalgiázásba a jelenlétedben.

Amúgy lehet, hogy nehéz elhinni, de ez az egész talán tényleg csak arról szól, hogy a gyerekével való kapcsolatot erősítse. Vagy a saját énképét. Az én párom szeret sztorikat hallgatni arról, milyen nagy király volt 20 évvel ezelőtt. Ebben persze lányok is szerepelnek, akik őt imádják. Mikor megismerkedtünk, nem volt túl jó állapotban fizikailag. Egy betegség miatt gyakorlatilag újra kellett tanulnia a járást, beszédet, mindent. Néha olyan, mintha azért nosztalgiázna, hogy hallomásból tudjam, kivel van dolgom.

2022. dec. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
Ha együtt éltek, akkor nyilván nem a tescoban fog a gyerekével nosztalgiázni, hanem otthon. Amikor összejöttetek nyilván tudtad, hogy mennyire tartja a volt párja családjával a kapcsolatot, ott kellett volna lépni, ha ez neked nem okés.
2022. dec. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
Vedd tudomásul h előbb volt az életében a gyerek, mint e, s ja fontosabb is mint te, a nosztalgia téma is. Ha nem tetszik ne jezdj olyannal akinek van gyereke.
2022. dec. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Oké hogy mindenre az a válasz hogy akkor ne kezdj gyerkessel, de ők csak egy ici picit nem tudnak tekintettel lenni rám? Azóta én is sokat beszélek a volt páromról és a családjáról, de az az én páromnak sem tetszik
2022. dec. 31. 20:54
 10/12 anonim ***** válasza:

Mi már nem vagyunk fiatalok, felnőtt gyerek, unoka van. Külföldön élnek, csak a volt feleség él itt. Nagyon régen elváltak, de a nő most is a család része. Én igyekszem távol tartani magam az egésztől, de ezt nem mindenki tudja megtenni. Nem tudom, hány éves vagy, mióta vagytok együtt, és mik a terveitek egymással. Az ilyen kapcsolatból a legjobb kilépni, de könnyű azt mondani. Gondold át a helyzetet, hogy megéri-e benne maradni.

N

2023. jan. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!