Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes egy olyan fiúra várni, aki azt mondta, most nem akar kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Megismertem egy férfit, aki azt mondta, most nem akar párkapcsolatot, mert hosszú idő után élvezi egy kicsit a szabadságot és kihasználni sem szeretne. Ennek ellenére viszonylag sűrűn találkozunk, ha együtt vagyunk, nagyon jól érezzük magunkat, jókat beszélgetünk, felszabadult a hangulat, hozzám ér, néha meg is csókol és jelzi felém, hogy kedvel engem, illetve van egy közös ismerősünk, aki azt mondta, a srác beszélt rólam és tetszem neki.

Én nyilván nem szeretnék semmit erőltetni, annak nem látom értelmét és senkinek nem jó. Így a kérdésem, hogy megéri rá várni? Tartsuk fenn a kapcsolatot, hagyjam, míg kicsit kiéli magát és várjam meg míg újra nyitott lesz egy párkapcsolatra? Vagy inkább engedjem el?

Nyilván vele is megbeszélem ezt és majd együtt döntünk, csak kíváncsi lennék, hogy "külső szemlélők" mit tennének a helyemben.


2023. szept. 4. 19:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem még egy kicsit se.

Míg te rá vársz ő megfektett minél több nőt. Neked is lehet persze összefeküdni mással, de nem fogja a várakozás azt garantálni, hogy többet szeretne tőled mint szex. Egyszerűen "élni akar" téged is megdugna azt eldobna lehet rögtön, lehet később, de megtenné probléma nélkül. Korrekt egyébként, de ha tartod vele a kapcsolatot, belészeretsz, vagy csak türelmetlenség miatt lefexel vele ő meg mossa a kezeit, hiszen őszinte volt, te reménykedtél fölöslegesen.

Ér neked egy farok annyit?

2023. szept. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

A mostani eszemmel több dolog létezik számomra,ami vállalhatatlan.

Nyomulni valakire,futni utána és várni rá.

2023. szept. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ó, 2es, a legnagyobb bölcsesség ez a mai nap
2023. szept. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ha hagyod, kivéve ha nem félsz a csalódástól...nekem ez jelenthet azt is hogy csak hiteget, talonban tart.😪🥺Sajnos ismerek ilyet,jobb véget vetni még az elején!!
2023. szept. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom h ha kimondja h nem akar komolyat majd úgy viselkedik mintha járnátok, az nem jelent nála szerelmet. Azzal h kimondta az elején, úgy gondolja ő előre szólt, tisztára mosta magát, engedélyt kért, te tudod, bármi komolyat gondolsz, magadra vess. Ebből sosem lesz előre lépés, vagy eltunik, vagy megcsal, vagy sosem mondja h szeret csak húzza az idődet. Utólag pedig becsapva érzed magad.
2023. szept. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%
Aki ilyet mond az egy beteg phasz. Ti csajok meg mégis az ilyen elmeroggyantakért vagytok oda...
2023. szept. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem, ne kínozd magad
2023. szept. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
NEM!
2023. szept. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. szept. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Soha!
2023. szept. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!