Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A srac azt mondta hogy fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srac azt mondta hogy fontos vagyok neki, de O meg elni akar. Azt mondta, hogy most meg nem akar komoly kapcsolatot, hanem majd 1-2 ev mulva. Erdemes ra varni?

Figyelt kérdés

Kb 3 eve beszelunk,de mivel kulfoldon el,csak evente 1-2x talalkozunk.Nagyon ritkan hiv fel mert faradt,es sokat dolgozik.Nekem O nagyon fontos.En azt hittem egyutt vagyunk..De a multheten itthon volt,es elmondta hogy orul hogy vagyok meg minden,de O most nem akar kapcsolatot,talan csakc a kozejovoben tolem..

Szamithatok arra hogy evek mulva osszejom velem?


2019. máj. 5. 15:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos vagy nem sajnos, nem.
2019. máj. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Aki veled akar lenni az veled van. A srác nem szeret egyáltalán. És aki nem szeret az nem fog pár év múlva sem. Arra jó vagy neki, hogy van kivel beszélni. De semmit nem akar tőled és nem is fog. Ha akarna már veled lenne.
2019. máj. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne légy naív! Csak etet téged.
2019. máj. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy bizik bennem ... de ha fontos vagyok es bizik bennem,akkor miert hiv csak olyan ritkan fel? Minden nap irnunk egymasnak,de az nem olyan...Volt amikor azt mondta hogy nincs kedve beszelni,mert nehez idoszaka van,es nem keresett 2 honapig kb..
2019. máj. 5. 15:15
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret téged
2019. máj. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Fruzs33 ***** válasza:
48%
Hmmm....szerintem az van,hogy nemrég lépett ki egy kapcsolatból,és most túl akar lenni rajta,azért van külfölfön is.
2019. máj. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Buta vagy, ha azt hiszed, hogy kellesz neki!


Keress olyat, aki veled van!

2019. máj. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Biztonsági tartalék vagy p...ncihiányos időkre.
2019. máj. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ő ilyen. Nem fog megváltozni. Benne van a fejében, hogy majd egyszer szeretne családot, de mindig csak 1-2 év múlva. És ha egyszer véletlen rászánja magát, akkor pár év együttélés után bejelentené, hogy neki még mindig kellene élnie, és otthagyna a gyerekkel. Szóval hagyd őt. Hadd éljen, ahogyan szeretne!
2019. máj. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Talonban vagy, vagy még abban sem...
2019. máj. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!