Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha szeretne velem találkozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretne velem találkozni, de nem akar jelenleg kapcsolatot, akkor érdemes folytatni?

Figyelt kérdés
Röviden találkoztam valakivel már kétszer és látszólag jól érzi magát velem, egyszer már volt csók is, és elmondta, hogy szívesen találkozik velem, de most egyedül szeretne lenni. Egy kb. 10 éves kapcsolaton van túl, gondolom ezért is. Mindenesetre én nem akarnám sürgetni, de jó lenne nem elveszíteni csak úgy. Szerintetek érdemes találkozgatni aztán majd lesz valami?
2020. febr. 26. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Persze talizzatok csak,előbb-utóbb lesz is valami.
2020. febr. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
Nem kell sürgetni, de ha érez valamit, akkor úgyis alakulni fog.
2020. febr. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Nézd, csak szexet akar. És ezt meg is mondta. Ennek tudatában dönts.
2020. febr. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem az ilyen mondat csak azt jelenti, nem akaro most kapcsolatot Veled. Nincs olyan hogy épp nem akar az ember...vagy olyan jön szembe akivel minden természetes, vagy csak olyan akit az ember kedvel, szivesen tölt vele időt, de igazán nem mozgatja meg. Na ilyenkor mondja, hogy most nem akar...
2020. febr. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolsó te jó sok filmet nézhetsz :D
2020. febr. 26. 20:57
 6/10 anonim ***** válasza:
22%
Igen: elmehettek közös programokra, és idővel alakulhatnak még a dolgok.
2020. febr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sztem a 4 és válaszoló írta le a legjobban!

Igaza van, valószínűleg nem változtál ki belőle semmi extrát. Kedvel de nem úgy h kapcsolatra kellenel neki. Az a baj h itt te vagy aki sérülsz ha esetleg nem jön össze 🤔 :/ ha így is bekevagsz minden jót kívánok!

2020. febr. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"de most egyedül szeretne lenni"


Akkor nem regisztral társkeresőre.

Vagy csak szexre hajt, vagy nem jössz annyira be neki.

2020. febr. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha élvezitek egymás társaságát, folytatni érdemes.
2020. febr. 27. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%
Lehetsz búfelejtő, de nem leszel a barátnője.
2020. febr. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!