Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem lelkitárs a másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem lelkitárs a másik mindig szakítsak?

Figyelt kérdés

Ha bármi ér, vagy nehéz, vagy valamivel küzdök és a másik olyan hogy nem mond rá semmit, aztán magáról beszél.

És úgy általában róla van szó.

Az ilyen pasik miért ilyenek?

Nekik ez nem égő?

Vagy ismerkedésnél is ez megy. magukról beszélnek. ha én megszólalnék akkor visszairányítják magukra a témát.

és nekem kell asszisztálni hozzájuk azt érzem. mintha körülöttük kéne forognom. hogy reflektálok arra, amiket mond, továbbfűzöm, nevetek a viccein, sajnálom, ha érte vmi, mindig mintha a másik létezne csak.



#egoizmus párkapcsolatban #ego ismerkedésnél
2023. szept. 4. 21:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó típusú "férfiakkal" ismerkedsz, szóval veled van a probléma igazából, ráadásul ahelyett, hogy otthagynád őket az első kettő/három olyasmi fajta szituációnál, mármint, hogy magukról ömlengnek te asszisztálsz is még hozzá...

Nem kell egyáltalán, nem kell velük foglalkozni.

2023. szept. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért jössz össze ilyenekkel? Próbálkozz csendesebb, introvertáltabb fiúkkal/férfiakkal ismerkedni, akkor aztán beszélhetsz magadról amennyit csak akarsz, ők megfognak hallgatni és igyekeznek segíteni, tanácsot adni.
2023. szept. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem én ismerkedem ilyenekkel hanem a pasik csinálják ezt.

Most akivel csetelgetek ha irok vmi hosszut magamról, alig ír rá, ha viszont róla van szó meg ömlik belőle a szó,és tetszik neki velem a cset. (Hát igy nekem meg nem)

2023. szept. 4. 21:49
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"Az ilyen pasik miért ilyenek?"

Velük vagy, nem? Akkor mégis milyenek legyenek, ha neked is ez kell? Választhatsz bármikor mást, csak az meg unalmas.

2023. szept. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
De te vagy itt a probléma mert direkt ilyenekkel ismerkedsz csak te nem veszed észre aztán azért is velük beszélgetsz mert a normálisakat nem veszed észre N
2023. szept. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Na, most akkor fordítsd meg a történetet, az utolsó hozzászólásod alapján lehet, hogy a pasi meg rólad gondolja azt, amit te róla... :DDD
2023. szept. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Noren1989 ***** válasza:
44%

Cicàm, ezeket te különös gonddal kivàlogatod.


H miért? Kérdezz meg egy pszichológust.

2023. szept. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Másokkal is csetelek. Nem mások a kérdés.
2023. szept. 4. 22:10
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Erről szól az ismerkedés. Megtudod, hogy milyen a másik és mennyire passzoltok egymáshoz.


Rövidebb beszélgetésnél nincs gond, ha magáról beszél, előfordulhat, hogy valamit meg akar osztani vagy nagyon foglalkoztatja. Ha hosszabb távon csak maga körül forog a beszéde, akkor az már más tészta.

2023. szept. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Szerintem ha vki màr ismerkedésnél ilyen, az még rosszabb.

A barátom legalább az elején nem volt ilyen, rengeteget faggatott, rólam kèrdezett, mindent tudni akart és nyomozott is utánam. Ő később lett ilyen. Értelemszerüen nem is érdekel már ő engem így. Vagy annyiben érdekel, hogy utálom. Lassan undorodom is.

Nagyon sok màs pasi nem ilyen. Ezt felesleges írni. Más pasi meg másért nem kell.az egoiznus érdekel most az hogy fér egyeseknek ismerkedésbe meg kapcsolatba bele?

Mert én el sem tudom képzelni. Nálamk kizárja a kettő egymást.

Egoizmus társas életben.

Ők meg "összerakják".

2023. szept. 4. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!