Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen az élet?

Figyelt kérdés

Tizenkét éve vagyok a férjemmel van két gyerekünk, házunk autónk, hitelünk nincs.

Most 3 hónapja megismertem egy férfit, aki teljesen olyan lélek mint én, mintha a másik felem lenne, már most többet adott ~érzelmileg mint a férjem, neki is van családja, ő mondta ki ezeket, hogy olyan mintha ismerne rég óta, mintha a m@sik fele lennék.

Nem volt szó szexről, de azt mondta egy szóra bármikor lehetne köztünk.

Én nem tudom megcsalni a párom, tisztelem, becsülöm.

Miért ilyen az élet, hogy iyen helyzetben ismerek meg egy ilyen férfit?



2023. máj. 28. 12:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Mi vagy te 12 eves tini?
2023. máj. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem 35 éves vagyok.
2023. máj. 28. 12:44
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

Én feltenném a kérdést, hogy mi hiányzik a házasságomból, mi az amit nem kapok meg a férjemtől?


A másik, hogy tudatosítani kell, hogy ez most új és izgalmas tűnik, de 12 év után valszeg ezzel a pasival is unalmasabb lenne.

2023. máj. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%
Ha 3 honap alatt tobbet adott, akkor mit adhatna o 12 ev alatt? Gyorsan valj el es koltozz ossze ezzel az uj ferfivel.
2023. máj. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem válok el,

Érzelmek hiányoznak, és tudom 12 év után ő se lenne ilyen.

2023. máj. 28. 12:47
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

A nagy számok törvénye alapján olyan tényleg előfordulhat bárki életében hogy találkozik egy olyan emberrel, aki intellektuális értelemben jobban passzol hozzá mint akivel együtt van. Mindenkitől van szebb, jobb, okosabb, érzelmesebb, odaadóbb, kommunikatívabb, érdekesebb stb, stb ember, mivel jó sokan élünk a Föld nevű bolygón.

Miért ne történhetett volna meg ez a kérdezővel?

A férjétől is van "jobb" (bizonyos szempontból) ember.

Az már más kérdés, hogy a kérdező ezzel a lehetőséggel akar e élni vagy sem. Ezt meg mindenkinek magának kell tudni. Felnőtt ember a döntései alapján éli az életét, legfeljebb úgy dönt, hogy elengedi az illetőt és a férjére koncentrál. Mert ez a valaki csak egy lehetőség, egy válaszút az útkereszteződésnél.

2023. máj. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
A szeretők viszonyt, szerintem egyáltalán nem lehet ilyen emberrel tartani mert elő fog ám jönni az érzelmek.
2023. máj. 28. 12:58
 8/15 anonim ***** válasza:
71%
Kár, hogy nem tudod értékelni amid most van.
2023. máj. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%
Sok vót' a Júlia, Tiffany, Romana, Szívhang meg az ehhez hasonló nyálas füzet kérdező. 🤷‍♀️
2023. máj. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%
Miért jöttél össze a férjeddel, ha mindez hiányzik belőle? 😯
2023. máj. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!