Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az anális közösülés szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anális közösülés szerintetek megalázó egy nő számára, vagy teljesen normális egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Az új barátom, akit nagyon szeretek és úgy tűnik, ő is engem, szeretné, ha így is csinálnánk.


Megpróbálta velem és jó is volt nekem, nem fájt, mert nagyon gyengéd és óvatos volt.

De én attól félek, hogy az a nő, aki ilyet megenged, az elveszti a párja tiszteletét.


Amúgy semmi jel nem utal arra, hogy ezután kevésbé tisztelne. Szerintetek normális, hogy ilyet kér tőlem, vagy ez gáz?


45 éves nő vagyok.



2023. szept. 3. 10:38
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
8%

Akiket ismerek fuckboyok vagy helyes domináns pasikat,nvelem szeretkeznek mindig es soha nem kérnek ilyeneket.

Gyakorta èrzelmeik is vannak♡

2023. szept. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
80%
Nem hiszem, hogy elvesztened a tiszteletet, szerintem a pasik nem gondolkodnak ennyire melyen szex temaban... Orul, hogy benne vagy.
2023. szept. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
88%
Nem tartom megalázónak ellenben számomra undorító. Én ezért nem megyek bele. Ha neked jó, neki is jó, akkor teljesen rendben van. Nem is értem a szexben miért kerül elő a megalázó, meg a majd utána nem tisztel, meg hasonló gondolatok bármivel kapcsolatban. Ez nem így működik. Vágyik rá, neked is jó, akkor ne babrálj bele hülyeségekkel.
2023. szept. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ha neked is jó, akkor nem gáz, én nem gondolnék arra, hogy megalázó.
2023. szept. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim válasza:
62%

Valóban van megalázó aspektusa az anális szexnek, hiszen mégiscsak felkínálod a tested legtitkosabb, legmocskosabb helyét a párodnak, aki birtokba veszi azt.


De ennek nincs köze a hálószobán kívüli tisztelethez. Egy szimpla análnál sokkal megalázóbb dolgokat szoktam csinálni a feleségemmel az ágyban, de attól még az életünk többi területén ugyanúgy tisztelem őt.

2023. szept. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
25%
Hát nem sokba néz azert az benne van
2023. szept. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

5# köszönöm a választ. Ennél megalázóbbb dolgokat? Mi lehet ennél megalázóbb?


2, 3, 4 nektek is köszönöm a hozzászólást.

2023. szept. 3. 10:47
 8/33 anonim ***** válasza:
70%

Ideális esetben semmi sem kéne, hogy megalázó legyen, hiszen együtt vagytok, szeretitek egymást és azért fekszetek le a másikkal, hogy örömet okozzatok egymásnak. Ha nektek ennek a része az anális szex, akkor nincs itt probléma, nem látom, hogy miért lenne ez hatással bármire is a szexuális életeteken kívül.

A párommal nem szoktunk análisan szexelni, mert egyikünket se vonzza. Más dolgok is lehetnének megalázóak (letérdelni egymás előtt az orális szexhez, például), de nem az, hiszen ezeknek megvan a maga külön kontextusa.

Ne gondold túl a dolgot, főleg, hogy te is élvezed.

2023. szept. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

8#-as, köszi. Én is így szeretném gondolni, hogy így van.


(A letérdelésről például nem is gondoltam, hogy megalázó lehet, én élvezem, ha letérdelek. De most kicsit megijesztettél, hogy lehet hogy az is megalázó? De nem, remélem, nem. :))

2023. szept. 3. 10:54
 10/33 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem egyáltalán nem megalázó.


Szerintem normális, hogy ezt kéri, kb minden pasi vágyik rá vagy szeretné kipróbálni. Ez egy népszerű fantázia.

Normális nemet mondani rá.


Én benne voltam, engem is vonzott és szerintem szexuálisan sem megalázó, párkapcsolatilag pedig pláne nem. Tisztel a párom.

2023. szept. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!