Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Új párkapcsolatban el kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új párkapcsolatban el kell mondani, ha egy férfi egy exétől kapott tárgyat használ?

Figyelt kérdés

Ma, mikor munkába készülődtem, találtam egy kulacsot, és abba töltöttem magamnak vizet. Aztán elhoztam magammal.

Illik elmondani az új barátnőmnek, hogy a kulacsot az exbarátnőmtől kaptam?


2023. ápr. 16. 11:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Ideális esetben nem *kell* mondani, hanem olyan természetességgel említed meg, mintha pl. a tesódtól kaptad volna.


Én egyáltalán nem szeretem az exem, bánom hogy összejöttünk - de volt pár szép pillanat. Van egy-két olyan tárgy, ami tőle van, és szeretettel adta. Párom tud róluk, nem érdekli (a jó értelemben)

2023. ápr. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Mégis miért kéne? Teljesen irreleváns.
2023. ápr. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Atyaég… Hazudni nem illik, ha megkérdezi, ez vagy az honnan van, de nem értem, miért kéne bejelenteni, esetleg engedélyt kérni…
2023. ápr. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Minek?

Amúgy megbántódik, beindul a kombinálás,hogy miért kötődsz a tárgyhoz stb.

2023. ápr. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Minek?
2023. ápr. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Odaallok elibe mezíttelen nizd már kisjany az elozo is ezen lovagolt
2023. ápr. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

20 éves lehettem, borzasztó éretlen voltam még akkoriban.


Kiderült, hogy exem a kedvenc sálját az exétől kapta. Elkezdtem vele veszekedni, számonkértem, hogy mégis milyen oknál fogva tartotta meg? Sőt, elértem, hogy elégesse azt a sálat. Több, mint 10 év távlatából borzasztó nevetségesnek találom az akkori hozzáállásomat. Mostmár egyáltalán nem zavarna az ilyesmi.


Ezzel csak azt akartam mondani, hogy szerintem hülyeség bejelenteni, mert aki tudja kezelni az ilyesféle helyzetet, az nem fog ezen fennakadni.

2023. ápr. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha feszültséget és konfliktust akarsz egy hülyeség miatt akkor persze, minden más esetben őrültség ilyeneken rágódni vagy külön elmondani.. Használati tárgy, nem tök mindegy hogy honnan van?
2023. ápr. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Normális ember semmit nem használ ami az extől származik egy új kapcsolatba.


Ha mneg kéri az odafelvalókat, hogy segítsenek megtisztítani a teret-akkor minő "érdekes" de valahogy ripityára törnek, tönkremennek extra gyorsan az adott tárgyak.

2023. ápr. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Minek? Normális esetben ez nem érdekli a másikat. Vagy akkor beszámolsz az összes többi használati targyról is hogy ezt kitől kaptad, kivel vetted, stb?

Eszembe nem jutna megkérdezni kitől van az a kulacs, vagy kabát, vagy korsó, és igen meglepődnek ha ezt a masik kérdes nélkül odalökné.

Max azt kérdezném meg ha valami szerelmes dolog van ráírva az adott tárgyra.

2023. ápr. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!