Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, ha hazugságon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha hazugságon kapnád a férjed? Hogyan buktassam le az alábbi szituban?

Figyelt kérdés

Van egy bevásárlókártyája, amit állítólag szükség esetére tart. Néhány dolgot vett vele, ami a ház körül szükséges és nagyobb összegbe került, de állítólag ennyi, kb két éve nem használta.

Viszont épp a telefonján néztem valamit, amikor jött egy mail a banktól az esedékes fizetendő összeggel. Kis idő után kerdőre vontam, mindent tagadott és a mail sem volt már a bejövő üzenetek között. Ma itthon hagyta a telefonját és megnéztem a törölt üzeneteket, persze ott volt a mail. Készítettem képernyő fotót és elküldtem magamnak. Hogyan buktassam le? Hitel felvétel előtt állunk, sőt kistesót is terveztünk, de így már nem tudom, mit csináljak, nem bízom benne :(


2023. szept. 5. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
10%

"Néhány dolgot vett vele, ami a ház körül szükséges"


Szóval a ház körüli munkákat végezné, te meg kémkedsz utána, meg lebuktatod, stb...

Értékes egy nő lehetsz te is, rendesen ráfaragott az a csóri ember...

2023. szept. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Azokról tudok 😊

Arról van szó, hogy azt állítja, jó ideje nem használja, pedig 2 hete jött értesítés, mellesleg nem túl kicsi az összeg. Ő pedig tagad... Nem vett semmit, nem használta a hitelkártyát. Akkor mégis miért kapott értesítést?

2023. szept. 5. 21:29
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora összegről van szó? Amúgy meg, ha van képernyőről, akkor mi a kérdés? Szembesiteni kell vele.
2023. szept. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22%

Vett egy motort, vagy egy jet ski-t. Férfi, neki is legyen már gyereknap! Nem a tulajdonod! Az én feleségem azt sem tudja mennyi a fizetésem, a közös számlára utalok egy összeget, a többiről nem tud. Nem is kell neki tudnia mindenről, nekem halálom amikor egy nő rátelepszik egy férfire!

A férjed meg egy f*sz hogy tagad, meg húzza a s*ggét.


Én sem várom el hogy minden nap legyen szex, holott simán jó lenne. Tőlem sem kell elvárni mindent, a családot biztonságban tartom, nincsenek elhanyagolva. Viszont egy férfinek legyen már saját élete is, meg a nőnek is!

2023. szept. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11%
Telefonját nézted... . Ha egy férfi írna ki ilyet , akkor kontrollmániás f@sznak lenne kikiáltva. De te nem, mert itt az agyatlan fajtársaid vannak többségben.
2023. szept. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

Ugye tudod, hogy az a hitel a tiéd is, hiába csak ö vette fel?


Úgyis kiderül, mert hitelfelvételnel kérdezik az egyéb , már meglévő hiteleket, és ez is az.

2023. szept. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Leclerc ***** válasza:
100%
Nem lebuktatni kell, mert már lebukott, ezzel kell szembesítened.
2023. szept. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha valami olyat fizetne, ami árt a kapcsolatnak mérges lennék, ha valami olyat ami boldoggá teszi, fizesse
2023. szept. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!