Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom hogy bejövök neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy bejövök neki, hogy vegyem fel a kapcsolatot vele újra? Házasságban voltam amikor bántalmazott a férjem,ekkor jött egy srác akibe halálian szerelmesek voltunk de mondtam hogy előbb elválok utánna lehet köztünk sex

Figyelt kérdés

Csókoloztunk stb de nem volt sex köztünk pedig nagyon akarta volna ö is.

Azt mondta oké valjak el , megvár.

De csomó minden történt, nem tudtam egyik pillanatról a masikra válni mert akkor nem volt elég stabilitásom, közben ö is elköltözött, mi is stb.


Egy időben jelezte hogy hiányzom neki , jelenleg nyitott a barátjával egy éttermet.

A kérdés honnan tudjam meg hogy akar-e még vmit? menjek el 1x az etterembe enni vmit, vagy inkább írjak rá..?


Nem szeretném hagyni az egészet, mert lehet osszejohetnénk még, ha mégsem, legalább tudok egy dolgot.

Addig nem hagy nyugodni mindez, amíg meg nem tudom akar-e vagy sem.


2023. szept. 6. 16:35
 1/8 A kérdező kommentje:
Az ex férjem -így akartam irni
2023. szept. 6. 16:38
 2/8 Kitana. ***** válasza:
88%
Igen, simán írj rá. Nem kell túlparázni, maximum lekoptat, hogy már nem aktuális, de eleinte gondolom úgyis beszélnétek pár mondatot, kivel mizu, aztán majd alakul.
2023. szept. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Írjál rá. Úgy elegánsabb.
2023. szept. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Simán hívd el kávézni, szerintem számára is egyértelmű lesz, mit szeretnél.
2023. szept. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem kell tudnod, hogy akar-e még valamit, mert ha jól értem, te ígérted, hogy jelentkezel, ha készen állsz. Akkor tedd ezt! Ő meg majd reagál, hogy ő is készen áll-e vagy sem. De mindenképpen nálad pattog most a labda.
2023. szept. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem is nyugodtan rairhatsz, d eamolyan semleges kerdessel, hogy szia regen beszeltunk, mi ujsag veled? Aztan a valaszabol es a kerdeseibol nyilvanvalo lesz, hogy akar-e tobbet.amugy meg ne eld bele magad, az adott alkalmakat akkor es ott kell megragadni, amikor eg a lang. Most mar csak legfeljebb parazslik, vagy annyi se. De egy probat azert meger.
2023. szept. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem is írj rá. Szerintem azt is leirhatod, hogy végre sikerült elvalnod, nagyon körülményes volt, stb. Nem veszíthetsz. De ne is éld bele magad semmibe, lehet azóta van valakije, vagy már elmúlt a vonzalom. De mindenképp próbáld meg
2023. szept. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
61%
Írj rá. Kérdezd meg mi van vele és röviden vázold a helyzeted.
2023. szept. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!