Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legjobb barátom bevallotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátom bevallotta h szerelmes belém, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Alapból úgy indult anno pár éve a barátságunk, hogy ő bepróbálkozott nálam, de én visszautasítottam. Nem bunkóztam, kedvesen de határozottan megmondtam neki, hogy én nem úgy nézek rá, ahogy ő rám és később sem fogom ezt máshogy gondolni. Aztán valahogy barátok lettünk és idővel egymás legjobb barátai. Nemsokkal utánam ő belebolondult egy csajba, akibe tényleg nagyon szerelmes volt de ő nem akart tőle semmit. Közben volt több barátnője is, komoly kapcsolata is. Lényeg hogy én abban a hitben voltam, hogy ő nem érez már semmit irántam. Erre nemrég bevallotta, hogy ő tulajdonképpen még mindig ugyanúgy érez irántam, de ugyanakkor a legjobb barátja is vagyok és tudja hogy mindig számíthat rám meg minden és nem akart próbálkozni, mert nem akar elveszíteni mint barátot. Azt is mondta h ne érezzem emiatt rosszul magam ez az ő baja, ne foglalkozzak vele.

De én sajnálom szegényt, mert tudom h egyikünk se hibás ebben a dologban. Én nem bátorítottam őt soha, és ő se tehet arról h hogyan érez. Mégis kicsit rosszul érzem magam emiatt az egész miatt. Mit kéne tennem?

19/L


2010. okt. 16. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:
28%

vegyél neki guminőt a Te arcképeddel

Viccet félre téve ez nehéz dolog,sok mindent szerintem nem tudsz tenni,mivel mondtad h nem szeretnél töle semmit,viszont ha bármi olyat teszel akkor félre értheti és azt gondolhatja h mégis van rá esély..szval konkrétan én sem tudom:/

Én is ilyen helyzetben vagyok mint a srác,csak annyi különbséggel h a leányzó még nem tudja a dolgot:)de holnap elmondom neki,és ha mi is ugyan így járunk megkérdezem töle h ő mit lehet ilyenkor tenni;)

2010. okt. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sok sikert! Remélem te nem jársz így, mint mi!

Nálunk ez a félreérthető viselkedés-dolog nem igazán olyasmi amitől tartanom kellene. ő magam mondta, hogy nem keltettem benne úgymond felesleges reményeket, mert nem voltam félreérthető vele soha. Meg megbeszéltük most is, hogy nagyon szeretem őt , de nem úgy és ezzel nem tudok mit kezdeni.

2010. okt. 16. 23:49
 3/6 A kérdező kommentje:
* ő maga
2010. okt. 16. 23:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ismerős a helyzet :/. Sajnálom szegény srácot mert én is pont ilyen helyzetben vagyok, és tudom milyen szar érzés... Rengeteg önkontrollra van szükség hozzá, és azt hiszem ezen nem is segíthet más, csak egy másik igazi szerelem. Legalábbis én ebben reménykedem :s
2010. okt. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amit mond. Hagyd rá, ő tudja, hogyan a legjobb neki.
2010. okt. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó persze hagyjam rá. Igaz ő mondta, hogy ez az ő baja és ne is foglalkozzak vele, de... Valahogy úgy érzem ez nem az "Ő baja" hanem a "mi bajunk". Úgy értem, ő vhol biztos szenved. Nekem is olyan pasi tetszik egy ideje akivel semmi esélye a dolognak és tudom milyen rossz az, hogy ennek ellenére minden nap látom. És nem tudok nem arra gondolni, hogy a barátom is így érzi magát mikor velem van.
2010. okt. 21. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!