Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elnyerte az asszony a barátaimat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elnyerte az asszony a barátaimat?

Figyelt kérdés

Kezdetben csak belefolyt a beszèlgetèsekbe hívásokba ,online beszèlgetèsekbe.

Mostanra már ott tartunk hogy folyton ő beszèlget velük ,èn meg már szóhoz sem jutok.

Már komolyabb beszèlgetèseket sem tudok folytatni az egykori kollegáimmal barátaimmal.


Akit meg nem bírt azt meg kiútálta kidúrta leèpítette szóval ,szètdúrta az egèsz egykori társaságomat. 😔

Mit lehet ilyenkor tenni?



2023. szept. 11. 11:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért hagytad? Ha meg már meg van a baj, miért nem dobod ki?
2023. szept. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
Sose hagyd, hogy az asszony beleszóljon. Törődjön a maga baráti körével!
2023. szept. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18%
Túl sokat engedtel meg az asszonynak !!!Most már fujhatod barátom, te szoptattam hozzá úgymond. Most már csak jön, hogy elég és még annyit fuzzy hozzá,hoz foglalkozzon a saját haverjaival!
2023. szept. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ja de neki nincsennek.. Azokat elhanyagolta.

Ha meg otthagyom mindenki neki ad igazat ,elmondani se tudom senkinek a bánatom... 😔

2023. szept. 11. 11:15
 5/10 anonim ***** válasza:
21%

4# Vajon miért nincsenek? XD Talán azért, mert az összeset leépítette?


Ki az a mindenki? Szard már le, ember, szedd össze a tökeidet és dobd kifelé a piócát.

2023. szept. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Milyen barátok azok, akiket el lehet szeretni tőled? Te miért nem tartod velük a kapcsolatot? Illetve, miért nem mondod meg a feleségednek, hogy te szeretnél több időt beszélgetni, tölteni a saját barátaiddal, mert hiányzik a velük töltött idő. Úgy hangzik ez a sztori, mint mikor a gyengébb kutyakölyköt elpofozzák az erősebbek az ételtől.
2023. szept. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6# Na az meg a másik, az olyan barát is megéri a pénzét, aki nem áll ki mellettem.
2023. szept. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

3, mondom mi van a Fuzzy logikaval?

De ra kellett jonnom ez csak eliras volt es nem valami belsos poen :,)


Kerdezo, orulj neki, hogy befogadtak az asszonyt a baratok. Ha nelkule akarsz talalkozni 1 haverral akkor ezt mondd meg neki is, szerintem elfogadhato, ha az ember neha egyedul talkozik haverokkal. Persze nagyobb bulikba illene vinned, de nem ertem miert baj az, hogy nagyon jol beilleszkedett es ugy telintenek ra is, mint egy haverra?

2023. szept. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Bulikba.. Mióta vele vagyok azóta egy buliba se voltam.

Igazság szerint ilyen otthonülős fajta. Ha elmennèk vele csak kritizálna. Filmet se szeretek vele nèzni mert azt is kritizálja. Ha meg egyedül mennèk el akkor bűntudatot kelt bennem ,hogy nehogy jól èrezzem magam. Akkor meg minek megyek?

Mèg titokban sem tudnèk elmenni sehova ,mert a haverjaimmal kapcsolatban van messenger stb ès egyből bukta. Ha meg nem lennèk otthon így hogy együttèlünk èvek óta ,kicsit feltűnő lenne!

Igazság szerint 10ève nem voltam sehol. 😞

2023. szept. 20. 10:20
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát barátom, országos nagy lúzer vagy akkor!
2023. szept. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!