Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal más a jövőről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal más a jövőről alkotott lépünk,mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 24 éves nő vagyok és 2 éve élek párkapcsolatban. A problémánk az,hogy mindketten 24 évesek vagyunk és teljesen máshogy látjuk a jövőt. Vannak közös terveink,és az elmúlt 2 évben nagyon összefonódott az életünk, hasonló munkaterületen is fogunk dolgozni,minden adott lenne a boldogsághoz.

Viszont ő csak 30 éves korában szeretne majd házasságot és kitudja mikor gyereket. Egyetem után külföldre készül karriert építeni,ahova vele tarthatnek,de én inkább itthon építeném az életet és hazaköltöznék abba a városba ahol a szüleink is élnek (ugyanabból a városból szarmazunk mindketten). Én 27-30 éves korom között nagyon szeretnék gyereket,és inkább lemondanék a nagy karrierről,őt viszont ez élteti.

Tudom,hogy nem szép helyzet,és hamarosan döntenünk kell,de annyira a másik felemet képezi,hogy mással el sem tudom képzelni az életem. Hasonló helyzetben volt már valaki?



2023. szept. 11. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ez a "majd 30 évesen lesz esküvő" te meg addig várj hozzaallas nem valami biztató. Nem nagyon erdekli, te mit szeretnél ezek szerint.
2023. szept. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

24 évesek vagtok, 2 éve párban és várjatok még 6 HAT!) évet az esküvőre.

Minek?:D

Az ilyet langyos lábvíznek hívják.

A 30 elég távoli szám ahhoz, hogy megfoghatatlan legyen. Valójában emberünk egyáltalán nem gondol sem házasággal, sem gyerekkel, csak ilyen "majd egyszer valamikor biztos" módon.

2023. szept. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
6 év szerintem is nagyon távol van, valószínűleg nem vele fogsz családot alapítani. A "ki tudja mikor gyereket" egyben azt is jelenti, hogy lehet soha nem akar, ezt mindenképpen mérlegeld.
2023. szept. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy ez rosszul hangzik, de inkább örülj, hogy ezek a dolgok most ütköztek ki.. Sokan járnak pórul, hogy évekig reménykednek és aztán semmi nem lesz belőle, de a másik fél gyáva felvállalni a terveit stb.

Én a helyedben keresnék mást, mert ez a két terv túl távol áll egymástól és mert valóban az jön le, hogy ő "makd egyszer" akar házasságot. Ki tudja mi lesz akkor...

2023. szept. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Ne kezdj kisfiúval! Mégis mit vártál?!
2023. szept. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!