Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítani akarok, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani akarok, de nem vagyok biztos hogy jó döntés e?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 5 éve vagyunk együtt és már majdnem egy éve házasok ( a házasságot én nem akartam de így mint bele az össze költözésbe) . Már házasság előtt is tudtam hogy nekem még életre van szükségem, egészen pontosan arra hogy sok lányt megismerjek , picit beleszeressek , aztán dobjanak ilyesmi . De a barátnőm minden szempontból a tökéletes feleség , bárhová mehetek nem hívogat, háztartásban mindent elvégez , jól kijövünk egymással , többnyire támogat mindenbe . Abba reménykedtem hogy majd szépen megnyugszom és megelégszem ő vele, de bármennyire is akarok , egyszerűen nem tudok, pedig komolyan mondom, tényleg azt szeretném ha elég lenne.

Mivel hogy már régóta együtt vagyunk az én barátaim lettek az ő barátai is , az övéit teljesen elhanyagolta , így emiatt nagyon úgy érezném ha elhagynám teljesen egyedül maradna. Érzem és tudom hogy ő nagyon szeret , emiatt úgy érzem hogy teljesen össze törném ha szakitanék vele.

24 éves vagyok s mindent akarok csak nem házas lenni, de egyszerűen nincs szívem megtenni, s ha megtenném vajon jobb lenne? Megérné e azért a néhány lányért meg jó buliért?

Valamiért úgy érzem hogy egy épeszű ember nem szakítani a helyzetembe . Lehet hogy nem vagyok normális?



2022. szept. 2. 01:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%

Nyilván nem éri meg szakítani vele néhány lányért, meg jó buliért, de szerintem megéri, mert sosem leszel boldog mellette.

Már eleve összeházasodni sem kellett volna csak azért, hogy összeköltözzön veled, ennek az ő részéről sem kellett volna zsarolási alapnak lenni. Ha meg házasság előtt is tudtad, hogy nem erre vágysz felesleges volt belemenni!

Nagyon fiatalok vagytok, ne tegyétek tönkre egymás életét, csak azért, mert 5 éve benne vagytok, úgyis előbb-utóbb még nagyobb bajok lesznek, pld. félrelépsz, ne 1-2 gyerek szívjon a rossz döntéseitekért.

2022. szept. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Olyan mint ha picit sajnálatból maradnál vele. Nem szabad. Az ő döntése volt hogy hanyagolja a barátait. Én elválnék. Sosem leszel boldog mellette mert mindig hajtani fog a kíváncsiság és lehet hogy előbb vagy utóbb félre lépsz. Értem én hogy 5 év de azért ismerd be hogy a tiniszerelmek nagyon ritkán tartanak ki életünk végéig. Várhatsz még 1-2 évet ha akarsz de jönnek majd ebből kifolyólag a viták meg hogy ő már gyereket akar stb. Ilyen házasságba ne vállalj.
2022. szept. 2. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%

24 évesen házasodni? jesszus.


Ezt valahogy vele kell megbeszéld, hogy kell neked vmiféle távolság,kaland.. kössetek vmi egyezséget, különben hamar szétválás lesz a vége. Ma már lehetetlen küldetés 19 éves korodtól egy életre együtt maradni valakivel.

2022. szept. 2. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Noren1989 ***** válasza:
100%

Elvetted az első nőt,aki szóba àllt veled? 🤣🤣🤣


Amúgy Dàvidkàm: szépen elvàlsz, az asszony meg hótjogosan viszi a felét mindennek.


Lehiggadni ugyan nem fogsz, de majd úgy 30pàr évesen megtanulod értékelni, amid volt.

2022. szept. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Nagy hiba volt házasodni. Senkinek sem szabadna a másik erőltetésére belemenni.

Válj el szerintem, nem való ez a házasság neked. Egyáltalán úgy beszélsz róla, mintha a barátnőd lenne, és szakítani kéne, nem pedig elválni a feleségedtől.

Lehet, vissza fogod sírni ezt a nőt majd valamikor, de így meg nem vagy boldog. Nincs értelme folytatni, mert sajnálod. Még ő is biztos fiatal, majd megismer mást.

2022. szept. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
83%

Sosem értettem ezt a dugni kell mindenkivel mentalitást. Mondjuk én le sem álltam ismerkedni ilyen típusú sracokkal, mint amilyen te vagy.

Ha jó vele és normális, később hihetetlenül bánni fogod hogy néhány random dugasert elhagytad.

Ezek alapján viszont úgy tunik, nem szereted, ugyhogy hagyd el mindenképp.

2022. szept. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Te nem szerelmes vagy csak választottál magadnak valakit aki anyukád után ellát ismét és békén hagy.


Tuti terhes lesz ha megtudja hogy le akarsz lépni, azzal fog majd megfogni. Ez tuti, hiszen a házasságról is azt képzelte hogy azzal magához láncol.

2022. szept. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
63%

Még annyi hogy azért kellene gyerek előtt ezt lezongorázni, mert egy gyerek annyi feszültséggel jár hogy ha nem állsz készen rá, ha nem vágysz szívből egy gyermekre, egy közös genetikai utódra, akkor csak nyűg, teher, zavarni fog, a csak se lesz tiptop, a lakás se, már nem fog neki tetszeni hogy eljárkálsz, az se hogy nem akarsz babázni, szex se lesz annyi, éjjel nem alszol, a gyerek hamar hisztis lesz.


Mivel a szülőség egy stabil kapcsolatot is megtépáz ezért egy bizonytalan lábakon álló házasság szétesik mint egy kártyavár, főleg h. a fő probléma hogy te nem élted ki magad és vágysz a világra. Egy gyerek nem olyan hogy majd az asszony babázik, addig is elfoglalja magát. Ahol gyerrk van ott az apának is lőttek a régi eletének.


Ha meg csak x év múlva lesz gyerek akkor meg 10 évet elpocsékol a csaj az életéből, bár aki 23 évesen házasodik az nem 30 felett akar gyereket hanem 26. Szóval számára tuti késő lesz új pasit fogni.

2022. szept. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
66%
Nem érné meg. Rázd magad gatyába és szeresd a feleséged
2022. szept. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
81%

"Már házasság előtt is tudtam hogy nekem még életre van szükségem, egészen pontosan arra hogy sok lányt megismerjek , picit beleszeressek , aztán dobjanak ilyesmi"


Ezt akarod??? Biztos vagy te ebben? Ez az első kapcsolatod, hogy így gondolkodsz? Az ember csak sérül ezektől a tinis hülyeségektől, főleg ha téged dobnak, vagy megcsalnak vagy még kitudja miket lehet elkövetni fiatal fejjel.. Filléres dolgok ezek. Rohadt nagy visszalépés, higyj nekem. Az első néhány lotyó után vissza fogod sírni, hogy volt egy normális (ez is nagyon ritka ám manapság!) kapcsolatod.


Olvasgass kicsit a párkapcsolatok rovatban, mielőtt döntesz.


28F

2022. szept. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!