Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet azért vagyok ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet azért vagyok ennyire érzékeny (úgy általában) es könnyen könnyezem (sírok ha lehet annak nevezni) ha vmi szomorú dolog feljön bennem, mert megpofozott a férjem? Apám is kiskoromban húzta a fülem, azt gondoltam a házasságom jó lesz..de csalodtam

Figyelt kérdés

Mostmár válunk, de akkor se értem miért vagyok ennyire érzékeny.


Kívülről azt mondják rólam hogy nagyon stabil es magabiztos nő vagyok.


De például ha beszélünk vkiről akit baj ért, annyira feltőrnek bennem az erzelmek hogy elkezdek konnyezni.


Nem szeretnék sirni mégdem tudok ellenállni, lehet azért lettem ilyen érzékeny mert a férjem megpofozott?


Már túl vagyok rajta, csak nem szeretnék ilyen lenni.



2023. szept. 13. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Hormonok..? Hány eves vagy?
2023. szept. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
30
2023. szept. 13. 09:35
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Hm. Akkor még nem azok lesznek. Igen, miert ne lehetne?? Bántalmazott voltál...sajnálom, ami veled történt.
2023. szept. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg még nem vagy túl rajta, de ezzel nincs semmi baj. Próbálsz erős lenni, elfojtani az érzéseidet a válással kapcsolatban, így természetes, hogy másra kevesebb energia jut. Majd ha lezajlott a válás és végleg megszabadultál a férjedtől, akkor majd idővel jobban leszel.
2023. szept. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!