Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vegyem rá a szerelmemet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a szerelmemet, hogy végre megkérje a kezem?

Figyelt kérdés

Ne csak megkérje, hanem el is vegyen jövőre.


Már két éve együtt vagyunk és még mindig semmi... Együtt is élünk. Belefáradtam a célozgatásokba úgyhogy szemtől szembe feltettem a kérdést hogy mire vársz... Azt mondja elvesz majd ne aggódjak. Én viszont már most akarnám, 25 éves vagyok mégis meddig várjak az esküvővel?


A második évfordulónk két hét múlva lesz, ha akkor nem kér meg nem tudom mit csinálok...


2023. szept. 13. 14:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Nagy szerelmed? :D
2023. szept. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%

Lehet, hogy Neked ő a szerelmed, de ő nem szerelmes beléd.


Majd elvesz egy olyan lányt, akibe szerelmes lesz.

2023. szept. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

Talán azért nem tette eddig, mert követelőzöl. Vagy simán nem akarja még.

A kikênyszerített házasság nem szokott jól alakulni, inkább állj le. De felmerült bennem a kérdés, hogy te az ő felesége akarsz lenni vagy csak feleség 25 évesen és mindegy, kié? Ha őt szereted, nem tök mindegy, hogy papírral vagy nélküle? Ha nem ő kell, hanem csak a gyűrű, akkor miért nem keresel egy balekot, aki elég gyors tempóban halad?

2023. szept. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%

" Azt mondja elvesz majd ne aggódjak. "

Nekem már az "elveszlek" szóra is feláll a szőr a hátamon.


Én ilyen emberrel nem terveznék.

Ha valóban komoly a kapcsolat, olyan nincs két év után, hogy majd valami lesz 25 év felett. Két év után illene tisztázni, ki mit vár a kapcsolattól, milyen jövőt tervez és mikor.


Ha valóban aut érezné, hogy te vagy neki az igazi, Nem ezt a semmi választ adta volna.

2023. szept. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Minden barátnőm házasodik már.


Meg sajnos az anyja szerint nem leszünk mi örökre együtt csak egy állomás vagyok. Bele akarok vigyorogni a képébe hogy tévedett.

2023. szept. 13. 14:25
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

5. "Minden barátnőm házasodik már."


Oh... vártam ezt a mondatot. Valahogy mindig innen fúj a szél...

2023. szept. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Az esküvő után is elhagyhat a pasi, ha beleun a kifelé élésbe és a magamutogató stílusodba. Szép csöndben élj le a fiával 10-20 évet és azzal tudsz bizonyítani, nem egy drága bulival.
2023. szept. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%

Bele akarok vigyorogni a képébe hogy tévedett.

Vagy a kedves mama fog inkább a tiedbe. Ha már az anyja is a képedbe mondja, aki kicsit jobban ismerheti a fiát, mint te, akkor mit rugózól ezen? MEz nem verseny. Ha nem akar elvenni, nem fog, csak azért, mert te be akarsz állni a barinőid sorába, és te is villogni akarsz az Instán a gyűrűddel, meg a ruháddal....Nagyon úgy tűnik, hogy neked mindegy ki, vagy mi, csak vegyen el. Álljál tovább, aztán keress más balekot!

2023. szept. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nincs Instám meg semmim a Facebookon kívül
2023. szept. 13. 14:38
 10/16 anonim ***** válasza:
95%
Valószínűleg tenyleg csak allomas leszel neki. A leirtak alapjan ti nem vagytok egymasnak teremtve
2023. szept. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!