Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elítélendő, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő, ha egy férfi szereti a feleségét, de havi szinten néha prostikhoz jár?

Figyelt kérdés

Ha szereti a feleségét, mindent megtesz érte és odaadó, de havonta néha örömlányokhoz jár, mert a változatosság gyönyörködteti, de csak érzelemmentesen szexel egyet mert igénye van rá.

Akkor is szemét az ilyen férfi, ha egyébként a felesége maximálisan boldog mellette és szereti őt?


2014. febr. 14. 09:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
41%
igen
2014. febr. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. Ha nem tud megmaradni 1 nőnél, miért vette feleségül?

Illetve attól is függ a válasz, hogy a feleség tud-e erről, áldását adta-e erre.

2014. febr. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%

A megcsalás, az megcsalás. Bár szerintem eléggé lealacsonyitja magát azzal, hogy ráadásul prosti.

Ez már bőven az a kategória, (pofátlanság,szándékosság,rendszeresség) amikor azt mondom, hogy nincsen mit megfontolnia a megcsalt félnek, és kár erőlködni a kapcsolat megmentésén, mert totál értelmetlen.

Ez az út vakvágány, minden szempontból.

2014. febr. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
30%

Ugyan már, Hát minden férj ezt csinálja!


[irónia off]

2014. febr. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
De nincsenek olyan férfiak, akiknek egyszerűen igénye van más női testekre is? pl. görög mondás volt, hogy vannak asszonyaink a gyereknemzésre, szeretőink a mindennapi örömökre és heteráink (kvázi k__rvák) az igazi gyönyörre
2014. febr. 14. 09:43
 6/22 anonim ***** válasza:

Tudod én is megnézem a szép nőket.

De addig nem fogok hozzájuk nyúlni, ameddig az nincsen ledumálva, és mondjuk egy hármast össze nem hozunk. A másik háta mögött NEM csinálok ilyesmit. És ezzel nagyon nem vagyok egyedül a világban.

2014. febr. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Kérdező! Az a világ már régen elmúlt. Ne menjünk vissza i.e. 1000-ig? Ha?
2014. febr. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Ha a felesége tud róla és elfogadja, akkor nem
2014. febr. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
89%

És azt a mondást hallottad, hogy egy nő legyen szajha az ágyban, szakács a konyhában, úrinő a társaságban?

Szerintem ilyen nincs, hogy valaki nem bírja ki, hogy más nővel ne legyen...

2014. febr. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Akkor még mindig jobban megértem, ha azért q.r félre, mert megtetszett neki valaki és ellenállhatatlan vágyat érzett.
2014. febr. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!