Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam el neki ?

Figyelt kérdés
A férjemmel 5 éve vagyunk házasok, eddig minden tökéletes volt , kívánni se tudnék jobb férjet, most várjuk az első gyerekünket. Épp ezért se tudom mit csináljak, mert fel emészt a bűntudat, úgy érzem nincs kiút ebből. Van a családomnak egy barátja akivel elkezdtünk irogatni, de általános dolgokról, utánna találkoztunk párszor anyueknal es hat megtörtént. Rettenetesen bánom mert a férjemet 18 éves korom óta ismerem, szeretem, tudom hogy nagy hiba volt de nincs kivel megbeszélnem, a családom roma ott ez hatalmas szégyen, a férjem marokkói pont most terveztük hogy ki költöznénk. Az egész életem tönkre menne, es sose bocsátana meg nekem. Fogalmam sincs miért csináltam, csak elvitt a hév. Mit csináljak, mondjam el, vagy ne?

2023. szept. 14. 09:49
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
74%

Hát nyilván nem.


Felsoroltál egy csomó kemény érvet, miért nem kéne elmondanod a férjednek. Ezek után miért teszed föl egyáltalán a kérdést? Terhes gondolom nem lettél tőle.

2023. szept. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
21%
Válj el. Úgy tisztességes.
2023. szept. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
84%
Ezek a sztorik önáltatások. Ez azt jelenti, hogy valami nincs rendben a kapcsolatodban. Nem feltétlen kell hatalmas dolgokra gondolni, ez akár az unalom, elhanyagoltság is lehet. De valami nem okés.
2023. szept. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
20%
Jol lejáradtad magad most a család meg ismerős előtt is. Durva
2023. szept. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
84%
Hogy történeht ezmeg "csak úgy"? Nekem valami nem kerek. Válaszd a másikat. Nem tudnék egy életet leélni hazugságban
2023. szept. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
42%
ja és szerintem mindenképp mond el,mert ha nem majd a mésik
2023. szept. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
24%
Nehogy elmond!!!!!
2023. szept. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
32%
Ribizli. Na , nők, ehhez mit szóltok? A farka vezérli a kérdezőt? Ösztönlény? Gerinctelen? Férfiakra , hasonló helyzetben azt szoktátok mondani!! Agyatlan kettősmércés libák!!
2023. szept. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Tényleg boldog vagyok a férjemmel, most jelenleg nincsen itthon és teljesen ki vagyok borulva, nem azért csináltam mert azzal a másikkal akarnék lenni, vagy mert nem jó a szexuális életünk, tényleg nagy hiba volt de ő úgyse értené meg, így is nagyon féltékeny
2023. szept. 14. 10:07
 10/34 anonim ***** válasza:
83%

Azért akarod elmondani mert bűntudatod van!

Azt hiszed ha elmondod már nem lesz, és könnyebb lesz a lelkednek.

Most is önző vagy, mint amikor megtetted, mert csak magadra gondolsz! Neked jobb, könnyebb legyen.

Arra nem gondolsz hogy ha elmondod mekkora csalódást okozol neki???

Én nem mondanám el ha már "így alakult"

2023. szept. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!