Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a páromnak,h nincs kedvem szexelni most?

Figyelt kérdés

3. Napja h nyagat vele, de nekem még mindig nincs kedvem hozzá.

Hogy mondjam meg neki, akkor ha már napok óta nincs kedvem?


2023. aug. 25. 21:00
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
11%
Azért valahogy csak a kedvére tehetnél, ha már ennyire kivan..
2023. aug. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
6%
Én ezt most laikusként kérdezem. Nők, ilyenkor az nem játszik hogy csak simán hasra fekszetek párnával a csípőtök alatt, aztán a férfi meg csak had tegye a dolgát?
2023. aug. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
83%

a száddal, ahogy beszélgetni is szoktál vele.


Mi az, hogy nyaggat vele? Keress egy normális pasit/csajt, aki képes uralkodni az ösztönein.

2023. aug. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%

2-es, nem! Nem működik. Ha a hüvely nincs izgalomban, akkor száraz és rugalmatlan.


Röviden: fájdalommal jár a szex!


Remélem segítettem.

2023. aug. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
85%
Gondolom van oka hogy miért nincs kedved. Tehát mondd el azt, nem kell keríteni meg hazudgálni mert nem vezet jóra akkor sem ha ezzel őt akarod védeni. Ha unalmas vele, vagy csak fáradt vagy hozzá akkor azt. Ennyire egyszerű
2023. aug. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem érti meg, hogy nincs kedved, akkor szakíts.
2023. aug. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a melegben nekem sincs kedvem .. elni sem.
2023. aug. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak mondd meg neki

El kell fogadnia, ha nagyon nem bírja ott a jobb keze. Ha megunta, akkor ott a bal

De most komolyan, jogod van nemet mondani.

Ha ennyire nem kívánod, lehet, hogy annak más oka van, hogyha még 1-2 hétig ezt érzed, gondolkozz el azon, hogy minden okés-e a kapcsolatban.


Az első két válaszadónak meg üzenem, hogy a nő nem arra van, hogy minden vagyukat kielégítse. De komolyan kettes, feküdj te hasra és turd csendben hogy valaki megdgjon. Na, hogy tetszik az ötlet? Megbeszéltük.

2023. aug. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mit jelent nálad a nyaggatás, de ha engem csesztetne ezzel a férjem, tuti még élni se lenne kedvem. Amúgy ja, épp elég létezni is ebben a trópusi melegben.

Remélem, a #2 csak a jobb kezével tudja tenni a dolgát. Barom. Jó, hogy meg nem erőszakolod már a nődet. #1, tegyen a kedvére a pasi valahogy, ha már ennyire nem kívánja. A nőd nem egy ürítőzsák.

2023. aug. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
30%
Lehet, hogy a kettes még nagyon fiatal. Abból gondolom, hogy laikusként hivatkozott magára. Lehet, még nem volt kapcsolata. Lehet, túl egyenesen kérdezett, de attól még nem volt bunkó. Inkább kérdezzen, és kapjon egy normális választ, minthogy egyszer majd fájdalmat okozzon akaratlanul annak, akit szeret.
2023. aug. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!