Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom még a legminimálisab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom még a legminimálisabb kommunikációt is kerüli, szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Én 32 vagyok, a barátom 44. Fél éve vagyunk együtt. Az érzéseiről egyáltalán nem beszél, de még azt is nehéz belőle kihúzni, hogy mit akar enni, vagy hogy telt a napja. Általában minden olyan helyzetben, amikor 2 normális ember beszélgetni szokott, ő elővesz egy könyvet és olvas, vagy a híreket nézegeti a telefonján, vagy bámulja a netflixet. Programokat nem szervez, nem mondja, hogy szeret, sőt még a szexet is nekem kell kezdeményezni. Ha kérdezek valamit, általában egyszavas válaszokat ad. Sokszor nem is válaszol, csak bólogat. Nem csak velem ilyen, általában is elég introvertált. Gondoltam rá, hogy esetleg autista, vagy depressziós, vagy valami egyéb gondja lehet. Kérdeztem erről, javasoltam, hogy menjen pszichológushoz, de azt állítja, hogy ő jól van és neki jó így, meg hogy nem kell neki pszichológus. Én ennek ellenére szeretem, de nagyon nehéz így nekem, hiszen folyamatosan úgy érzem, hogy nem kellek neki, mert baromi közömbös. Azt sem tudom, hogy egyáltalán érez-e valamit irántam, vagy csak együtt kajálunk, meg filmezünk.
2023. szept. 14. 21:41
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
96%
És mondd csak, kérdező, egészen pontosan mit szeretsz rajta?
2023. szept. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is volt hasonlo. Az autista hajlammal nem lősz mellé.
2023. szept. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
92%
Mégis hogyan tudtál ilyen emberrel összejönni? :D
2023. szept. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Jogos kérdés. Pl szeretem benne, hogy okos. Nagyon keveset beszél, de ha megnyilvánul, akkor átjön, hogy mennyire passzol a világnézetünk. Szép intelligens tekintete van, szeretem, ha közel van hozzám, vagy megsimogat. A barátnőim szerint viszont többet látok bele, mint ami valójában benne van.
2023. szept. 14. 21:49
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Viszont lehet, hogy te érzed jól és a barátnőid csak furának tartják. Mindenesetre nézd meg a Nobel-díjas Nash professzor életéről készült filmet, Russel Crow játszotta a főszerepet benne, olyan 20-25 évvel ezelőtt, nem jut eszembe a címe.
2023. szept. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
62%

Ha valakivel kemény volt az együttélés, akkor vele:

Egy csodálatos elme (A Beautiful Mind) 2001-ben bemutatott amerikai filmdráma Ron Howard rendezésében. A film a Nobel-díjas John Forbes Nash amerikai ...

[link]

2023. szept. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
38%
Skizoid vagy autista. (A skizoid nem skizofréniát jelent, hanem skizoid személyiségzavart, olvass utána).
2023. szept. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
46%
Együtt nézzétek meg a filmet, szerintem tök jó és főleg, hogy nem dráma a vége. Russell Crowe nevét pedig hibásan írtam, úgyhogy javítom.
2023. szept. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
31%

"nem mondja, hogy szeret"

Egyszer már mondtam, majd szólok, ha változik. xD

2023. szept. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
28%

Hát nézd, ezt beszéld meg vele.

Lehet ő simán csak ilyen, elvan magában.

Beszéld meg vele, havi egy programba nem haltok bele, meg beszélj vele, legalább beszéljetek többet mert neked ez hiányzik.

2023. szept. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!