Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom még a legminimálisab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom még a legminimálisabb kommunikációt is kerüli, szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Én 32 vagyok, a barátom 44. Fél éve vagyunk együtt. Az érzéseiről egyáltalán nem beszél, de még azt is nehéz belőle kihúzni, hogy mit akar enni, vagy hogy telt a napja. Általában minden olyan helyzetben, amikor 2 normális ember beszélgetni szokott, ő elővesz egy könyvet és olvas, vagy a híreket nézegeti a telefonján, vagy bámulja a netflixet. Programokat nem szervez, nem mondja, hogy szeret, sőt még a szexet is nekem kell kezdeményezni. Ha kérdezek valamit, általában egyszavas válaszokat ad. Sokszor nem is válaszol, csak bólogat. Nem csak velem ilyen, általában is elég introvertált. Gondoltam rá, hogy esetleg autista, vagy depressziós, vagy valami egyéb gondja lehet. Kérdeztem erről, javasoltam, hogy menjen pszichológushoz, de azt állítja, hogy ő jól van és neki jó így, meg hogy nem kell neki pszichológus. Én ennek ellenére szeretem, de nagyon nehéz így nekem, hiszen folyamatosan úgy érzem, hogy nem kellek neki, mert baromi közömbös. Azt sem tudom, hogy egyáltalán érez-e valamit irántam, vagy csak együtt kajálunk, meg filmezünk.
2023. szept. 14. 21:41
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

"Egyszer kinyögte, hogy szeret. (de rá kellett kérdezni)" 😂

Volt egy lánybarátom, követte a dúsgazdag pasiját Németországba, együtt laktak. Minden drága cipőt, táskát, mindent megvett a pasi a szép kis cicababa lánynak, de soha nem nyúlt hozzá és kb. bunkó fxszként viselkedett vele. Esténként úgy, ahogy te leírtad, amikor kezdeményezte a lányka a szexet, arra a "menj már arrébb, nem látom tőled a tévét" volt a válasz.

Full homokbúvár volt a csávó.

Mi lenne, ha felvetnéd a fickódnak, hogy érdekelné-e egy édeshármas és ha igen, akkor milyen formában. Lehet, hogy ő is homár vagy bicepsz...

2023. nov. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Nem homár amúgy. De ez a sztori nagyon tetszett 31-es :D
2023. nov. 11. 17:07
 33/36 anonim ***** válasza:
Egy 0-tól 100-ig terjedő skálán mennyire érzed magad nőnek mellette, mennyire tudod megélni a nőiességedet ebben a kapcsolatban?
2023. nov. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
Vannak közös céljaitok? Családalapítás, gyerekek? Vagy csak éltek kényelmesen egy barátság extrákkal kapcsolatban, hogy mindketten elmondhassátok, hogy kapcsolatban vagytok?
2023. nov. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:

Hát amúgy ennek ellenére sok a szex, mert én sokszor kezdeményezek és akkor van. De nyilván azért időnként jó lenne látni, hogy neki is hiányzik.

A közös célok még csak most kerülnek szóba, mert még csak 7-8 hónapja vagyunk együtt. A gyerekvállalással mindketten úgy vagyunk, hogy nem ragaszkodunk hozzá, de nem is bánnánk ha lenne. Egyelőre a legnagyobb közös tervünk egy 3 hetes Thaiföldi nyaralás és jövőre külföldre költözést is tervezgetünk.

Azóta egy fokkal jobb a helyzet, többet beszél, de azért ez inkább a mindennapi logisztikára, vagy a világ történéseire rejed ki, nem az érzéseire, vagy a terveire.

Kb ugyanannyira érzem nőnek magam mellette, mint az előző kapcsolataimban. Van, ami jobb, van, ami rosszabb, de összességében kb ugyanaz a szint.

dec. 6. 18:50
 36/36 anonim ***** válasza:
100%

Örömmel olvasom, hogy a szex sok és jó. Sokan szívesen cserélnének veled ilyen szempontból, illetve örülnének, ha a párjuk kezdeményezne, ahogy te. De mivel csak 8 hónapja vagytok együtt, szerintem ne várj el semmit érzelmileg a pasidtól, lehet, hogy neki több idő kell ehhez. Esetleg nem úgy éli meg az érzelmeket, ahogy te, ne adj isten nem is szerelmes beléd, viszont baromira meg van veled elégedve az ágyban. Ez is valami. Ne képzelj bele a kapcsolatba többet, mint ami benne van és akkor nem fog csalódás érni bármi is történik majd később.

Még nagyon az elején vagytok, természetes, hogy ilyenkor még sok a szex...

dec. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!