Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Webfejlesztő cégeknél mi a...

Webfejlesztő cégeknél mi a legminimálisabb szint amivel állást lehet találni?

Figyelt kérdés
Létezik-e olyan a cégeknél hogy egy ember csak a gagyibb, könnyebb melókat csinálja,(persze kevesebb pénzért) és pl. csak HTML+CSS-hez ért, CMS rendszerekhez meg photoshopoláshoz?

2022. febr. 19. 06:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Gyakornokként talán, de amikor én kerestem hasonlót egyetem mellett, akkor is a legtöbb helyen előny a PHP/Js, Joomla, Wp, Bootstrap, esetleg debian ismeret. + az angol nyelvtudás.

Évfolyam társam dolgozott egy webshopnak gyakornokként, de kb a tartalom frissítés volt a feladata. Annyi előnye volt csak, h belekukkanthatot a kódokba és a működésbe, de hozzá nem nyúlhatott.

2022. febr. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy kkv-nel barmi letezhet gyakorlatilag, biztos van ilyen is.
2022. febr. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

ezzel a tudással szerintem inkább alvállalkozóként kéne működnöd:


vagy bedolgozol egyéni fejlesztésekhez (pl néha nekem is jól jönne egy ember, akinek lepasszolom a webdesign-t mert elég sziszifuszi és elviszi az időt) de őszintén szólva alkalmazottnak én sem tudnálak felvenni, mert nem termelnéd ki a minimálbért sem. (bár én nem is tucat CMS oldalakkal foglalkozok, hanem kevesebb, de nagyobb munkával)

tehát nincs annyi (csak webdesign) meló, hogy napi 8 órában tudnék neked melót adni.


ellenben: webdesigner pozícióra szerintem keresnek embert pl olyan (többnyire webfejlesztőknek "csúfolt") marketingügynökségek, ahol csak CMS oldalakkal foglalkoznak és kb ez ki is meríti a képességeiket. többnyire bemutatkozó oldalak, kisebb, alacsony látogatottságú oldalakkal foglalkoznak így nekik elég lehet egy webdesigner is


viszont bármelyik utat is választod: legyen portfóliód!

behance.net -re mehet a UX design, github-ra pedig a forráskódja és a profiljaid linkjét rakd az önéletrajzodba. enélkül el se küld, mert nem fognak foglalkozni veled

2022. febr. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

"viszont bármelyik utat is választod: legyen portfóliód!"


Meg egy tiszta alsógatya sem árt, pluszban.

2022. febr. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!