Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hívott fel, jogos a felháborodásom?

Figyelt kérdés

Párom, akivel együtt élünk, tegnap délután elment az anyjához segíteni beszélgetni. Onnan fel is hívott kamerán, kicsit beszélgettünk. Mondtam ha jól érzi magát aludjon ott de késöbb még beszéljünk hogy hogy döntött, mert azt mondta, nem biztos hogy marad, talán hazajön.

Nem jött haza. Se üzenet, semmi, írtam neki 11 után este, semmi.

Jogosan vagyok kiakadva vagy mondhatja hogy dehát volt róla szó, hogy ott alszik? Szerintem ez tiszteletlen.


2023. szept. 15. 05:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd ott.
2023. szept. 15. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
Hány évesek vagytok?
2023. szept. 15. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%

Igen,ez rényleg gáz. Azért a párunknak akivel együtt is élünk, illik jelezni, hogy nem alszunk otthon.

Biztos,hogy anyukánál töltötte az éjszakát?

2023. szept. 15. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Elaludt a tv előtt szegény pára. Anyukája csak beszélt, beszélt, vagy főzött sokat és sokat evett, jó illat volt, a tv duruzsolt, ő meg bealudt.
2023. szept. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
35%

"Onnan fel is hívott kamerán"

Neked ilyen papucs párod van? Videóhívásban kell bejelentkeznie, ha elmegy valahova otthonról?

Ha az én párom lennél, már nem lennél az. 😂

Szerintem most költözött el tőled haza, a mamahotelbe.

2023. szept. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%

Nálunk is megesett már ez.

Oké, nyilván írhatott volna. De észrevettem, hogy nem ért haza. Mivel tudtam, hogy benne van a pakliban az ottalvás, en meg egyedül is képes vagyok aludni, igy eszem ágában sem volt kiakadni.

Reggel hívott, hogy ne haragudjak, hogy este nem köszönt el, de bealudt.

2023. szept. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
24%
Biztos hogy a kis suskájához ment. Most vagy hagyod magad az orrodon vezetni, vagy nem.
2023. szept. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
2023. szept. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
22%
Gáz. Játssza a szinglit, hogy ő aztán ott alszik ahol akar és senkinek nem tartozik beszámolóval.
2023. szept. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
22%
Itt már azt hiszi ő keveri a kártyát és te kb. a hátsó ülésen pislogsz csak.
2023. szept. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!