Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordult már hogy a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már hogy a párod ittasan elhagyott majd másnap azt mondta mérgében mondott ilyet?

Figyelt kérdés
Hogy kezeltétek másnap?

2023. szept. 15. 07:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Három ember mond igazat: a gyerek, a részeg és a dühös.

Ha én tegnap elfogadtam, hogy szakitottunk, ennyi volt, akkor nekem mindegy, hogy ma miért bánja meg.

2023. szept. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Én ha iszok, őszinte vagyok.

Szóval szerintem jozanon is szakitsatok

2023. szept. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
Jaj ne már... Az alkohol nem igazságszérum. Én is hisztiztem/sírtam már olyasmin ittas állapotban, ami hülyeség volt.
2023. szept. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen!


Már eléggé benne volt a levegőben, de ittasan mondta ki, én meg tudomásul vettem és hazasétáltam. Még hívogatott elküldeni a pi.csába. Aztán elindult haza, a vonaton összefutott egy ismerősével, akinél volt fű és elszívtak egyet. Másnap írja, hogy "tegnap betéptem", mintha ez teljesen természetes dolog lenne, nem szokott amúgy füvezni, úgyhogy eléggé meglepődtem. Mondta, hogy nagyon boldog volt. Az jó, én meg nem aludtam egész éjjel, másnap nem ettem egész nap semmit, sokat sírtam, azt hittem, vége az életemnek, ő meg boldog volt. Aztán mondja, hogy ja amúgy nem szakított velem csak mérges volt. Kösz b+ :D De azért mérgesen elhordott minden utolsó ótvar kvának. Aztán írogatja hogy nem tud nélkülem élni és szeret :D

2023. szept. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4-es

Aztán mi lett a vége?



Egyébként lehet igazságszérum valóban, de ha az ember ideges vagy túlissza magát mondhat olyan dolgokat amiket nem gondolt át.


Valamint a gyerkőcökben is meglehet a rafináltság, hogy egy adott szituációt megmásít valamiért:-)

2023. szept. 15. 08:38
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha annyira működne az alkohol mint igazságszérum, akkor a komolyabb bűnügyek vádlottait vagy a terroristákat miért nem itatják le? Hiszen csak egy üveg vodka kéne és kész...


Hát azért, mert a részeg ember nem föltétlenül az igazat mondja. Módosult tudatállapotba kerül, amelyben bizonyos impulzusokra eltorzított reakciót ad.

Természetesen ez nem azt jelenti, hogy a részeg ember bűnei bocsánatosak, korántsem. De az egy bődületes hülyeség, hogy az akohol igazságszérumként funkcionál.

2023. szept. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az italtól nem csak őszinte lesz valaki, hanem általában hülye és meggondolatlan.


Ha a kapcsolat értékes volt, akkor tenni kell érte. Ha részegen kidobott de megbánja, akkor durcából nem kell minden hidat felégetni.

2023. szept. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mit csináltam?


Oké. - és becsuktam az ajtót előtte. Nem érdekel, hogy piált, ne igyon, ha ekkora f..., de velem ne játszmázzon.

2023. szept. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!