Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan bánt amit a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan bánt amit a párom mondott?

Figyelt kérdés
Mondtam a páromnak meg a héten szeretném ha elmennénk kimozdulni mert még jó idő lesz vagy néznénk egy filmet lényeg hogy együtt legyünk kérdeztem melyik nap jó neki azt mondta bármikor jó neki találtam ki és szóljak....másnap írtam neki hogy kitaláltam erre mondja hogy neki aznap nem jó mert élmény motorozni az ismerőseivel...mikor nekem azt mondta bármikor kitalalhatom,jogosan esik rosszul?
2023. szept. 15. 11:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Nemegészen értem a kérdést, hogy lehetne egy érzelemnek joga.


Tök érthető, ha rosszul esik, tekintve, hogy azt mondta oké, erre kiderül, hogy csak sz*rt belegondolni.

2023. szept. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Keress normalis part...
2023. szept. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Mondd meg, h te is szeretnél menni velük mocizni
2023. szept. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
17%
Azzal megy, aki előbb hívta. Érthető és jogos.
2023. szept. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
1. Na megjöttek a jogászok.
2023. szept. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Eeeegyébként az is jogos amit 5ös ír.

A legjobb szervezési metodika a "first win" alapú, azaz ha valaki rákrédez X időpontban ráérsz-e, és ráérsz, akkor mész, ha nem érsz rá, nem mész, ninc smérlegelés, hogy a csaj vagy a haver az előrébbvaló stb.

Nyilván bizonyos esetekben lehe tés kell is súlyozni, egy esküvő vagy temetés vagy főleg sürgősségi helyzet, vagy egy évente 1 alkalmas családi eseményt ne írjon felül egy random sörözés a hverokkal, csak mert azt hamarabb lefixáltuk, de na, értitek a lényeget.


Szóval ha az történt, hogy Kérdező, te megkérdezted mikor ér rá, azt mondta neki minden jó, és UTÁNA a havejraivla leszerveztek eg ymotorozást és csak ezután jöttél te a konkrét időpontos randival, akkor tök helyén van, hogy a srác nem ér rá.

ugyanakkor szólhatott volna amikor leszervezte, de mindegy.


Ha viszont már akkor is tudta a motorozást amikor te először kérdezted, csak sz*rt belegondolni hogy mikor is mit csinál, akkor az tahóság, teljesen jogos a felháborodásod.

2023. szept. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

7. Jó az okfejtés.


Nálam minden súlyozva van, amelyik esemény számomra fontosabb, azt kezelem prioritásként. Az előre lebeszélt dolgokat nem szeretem visszamondani (kellemetlen, gáz), így nyilván a spotán dolgok a megmaradt, szabad időinterallumokat tölthetik ki. Ott már inkább a first win játszik.

2023. szept. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem keress egy másik napot és ennyi. Amikor még mondta hogy bármelyik nap jó neki, akkor még ez biztos nem volt tervben. Közben jött ez is hogy elmennek motorozni. Na bumm, nem tudhatta te épp azt a napot választod majd. :)

Azért nem akkora nagy dolog ez, hogy harag legyen belőle..

2023. szept. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha te hívod el előbb és úgy csinál más programot, akkor egy f.asz, aki nem szeret. De még olyan esetben is, amikor nem 100% a programotok. Egyszer egy régi csávómnak mondtam, hogy jöjjön át szombaton, üres lesz a lakás, szüleim elutaznak. Csak közben kiderült, hogy apám nincs a legjobb eü állapotban és még kérdéses az utazás. Ezt említettem a srácnak is. Másnap kiderült, hogy mennek, írtam is, hogy jöhet. "Bocs de elhívtak inni a haverok" tehát egy random ivás fontosabb neki, mint a szex, ez is férfias :D Én szakítottam vele aznap.


A barátodnak azt kellett volna csinálnia, hogy amikor elhívják, azt mondja, megkérdezi tőled, hogy akkorra tervezed-e a programot. Nem egyből igent mondani. De a palik ilyenek, mindig a haverkáik az elsők, nekik nem mernek nemet mondani, de az állítólagos szerelmüknek bármikor bármiben bármennyiszer. Úgyhogy jogos a kiakadásod.

2023. szept. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9. Aha. Szóval először úgy volt, hogy mehet hozzád a srác, majd közlöd vele, hogy offolod, majd eljön a nagy nap és AZNAP írsz neki, hogy ja mégis inkább menjen át hozzád dugni. És akkor elvárod, hogy ő ugráljon neked...

Szóval írsz neki, hogy ne menjen, ő addig mit sem sejtve elmegy a haverokhoz, majd a semmiből lebszod, hogy miért nem kérdezte meg, hogy átmehet-e? Kiscsillag, te mondtad le...


"A barátodnak azt kellett volna csinálnia, hogy amikor elhívják, azt mondja, megkérdezi tőled, hogy akkorra tervezed-e a programot."


Nem! Mikor értitek már meg végre, hogy mi férfiak rohadtul nem így látjuk a világot és nem komplikálunk ennyit! Ha a csajom lemondja a bulit, akkor én azt lemondottnak tekintem. Bocsika!

2023. szept. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!