Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt valaki? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt valaki? Ez érzelmi éretlenség lenne? Vagy mi ez?

Figyelt kérdés

Páromról van szó. Megőrülök attol ahogy kommunikál.


Példák...


Ő: mi a bajod mostanában?

Én: semmi konkrét, csak rossz napjaim vannak.

Ő: nem létezik hogy valakinek napok óta rossz napjai vannak.

Én: sajnálom hogy nem ertesz meg.

Ő: én megértelek....

Wtf?


*állandóan cipővel lép a szőnyegre*


Én: légyszíves ne lépj cipővel a szőnyegre.

Ő: nem lépek cipővel a szőnyegre.


*alszik, úgy horkol hogy zeng az utca tőle *


Én: kicsim nagyon horkolsz

Ő kómásan: nem horkolok.


*odalépek mellé, eldugja gyorsan a telefont *


Én: nem kell dugdosni...

Ő: nem dugdosom


Mindegy, a lényeg hogy mindent letagad, mentegetőzik stb. Annyira idegesit hogy sokszor inkább mar meg sem szolalok.

Nincsenek eszközeim az ilyen gyerekes kommunikációhoz



2023. szept. 15. 19:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, ismerős, az én exem is ilyen volt. Őrjítő egy idő után.
2023. szept. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De nem tudom ezt megbeszelni vele mert ha mondom neki hogy ne csinálja ezt a tagadásos akármit, akkor azt mondja hogy ő nem csinálja. De mondom HAT MOST IS AZT CSINÁLOD... erre ő azt mondja hogy de hát nem csinálja. Egyszer ettől agyverzest kapok, és még akkoris az lesz, hogy de hát ő nem csinált semmit.
2023. szept. 15. 19:58
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok jó tanácsot adni. Az én exem meg arra volt rajzolva, hogy ha valamivel megbantott, akkor az arcomba kopte, hogy "sajnalom". Aztán ezzel el volt intézve. Ha valaki ennyire sekélyes kommunikal, az nem alkalmas kapcsolatra.
2023. szept. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy jellemtelen, buta alak.

Kell ez neked?!

2023. szept. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vicces mert ahogy leírtad ezeket, simán az exemnek is hihettem volna. Nem lett egy jó vége a kapcsolatnak. Pontosan a bizalmon csúszott szét, amit ezek a piti, semmit sem nyerő kamuk is csak fokoztak. De a nagyobbik baj, hogy fontosabb dolgokban is ferdített, megbízhatatlan volt, sőt jellemtelen. És hiába volt mondjuk négyszer őszinte, ha ötödjére meg pont hazudik. Az pont arra elég, hogy megbízhatatlan legyen, csak kaotikus módon.
2023. szept. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
További probléma hogy mindennek a megbeszélése végtelenül körülményes és energiapazarló volt, mert sokszor csak simán, sunyi és átlátszó módon letagadta a valóságot. Így pedig sok sikert megbeszélni bármit is. Nem csoda hogy örjítőnek mondod, hiszen az is. A másik baj, hiába lett nagy nehezen megbeszélve, időről időre elcsalja sunyi módon. Szóval ezeket tekintheted kockázatoknak és mellékhatásoknak is ezek után.
2023. szept. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
5-pont ilyen volt az én exem is. Kedvencem volt, hogy mindenre azt válaszolta,nem tudom. Hát basszus, értelmi fogyatékos vagy egy 8 éves gyerek, hogy semmit se tud? Vért izzadtam én is. És igen, az ilyen emberben nem lehet megbízni, mert sosem őszinte, nem mondja ki, mire gondol. Mindig csak ment a maszatolas meg a mismasolas.
2023. szept. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ő a nő tuti.
2023. szept. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze, a férfiak ilyen szegenyesek kommunikációban.
2023. szept. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!