Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tennéd? Nőként hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tennéd? Nőként hogyan hatna rád?

Figyelt kérdés

Barátnőm vágyik a szexre. Én elmondtam neki hogy egyszerűen eszembe se jut a szex semmilyen szinten nem érzem hogy kívánnám.


Ennek oka hogy lelkileg mélyen vagyok és kiégtem. Egyszerűen nem tudom merre tart az életem, nincsenek céljaim.


Viszont még ezt próbálom helyre hozni addig szeretnék valahogy a kedvében járni a szexben hogy ő kielégüljön.


2023. szept. 16. 08:33
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Annyi mód van rá, hogy erekcio nélkül boldoggá tedd...
2023. szept. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kezeltetném magam. A depresszió, kieges esetén lehet segítséget kérni. Ha csak hagyod, hogy a párkapcsolatod is tonkremenjen meg pluszban, akkor meg mélyebbre kerülsz. Ha a barátnőd látja, hogy keresed a megoldást, akkor türelmesebb lesz. De ha csak dagonyazol a délben, akkor el fog hagyni.
2023. szept. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
1-az is csak egy ideig elég. Egy idő után inkább kiabrandito.
2023. szept. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pszichológust keress fel vagy ez egyre rosszabb lesz…
2023. szept. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!