Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kéthetente van szex, elfogadha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kéthetente van szex, elfogadható ilyen helyzetben? Vajon fog változni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagyétkű, de heti egyszer azért szeretnék szexelni. Én vagyok a nő.

3 éve vagyunk együtt a barátommal - most már vőlegényemmel, 2 éve együtt is élünk. Az elmúlt hónapokban rengeteg munkája volt, sokszor hétvégén is dolgoznia kell, pl. ma is. Természetesen megértem, hogy emiatt fáradt a szexhez, hétköznap pl. én is az vagyok, de sokszor hétvégén sem jön össze. Az elmúlt időszakban kéthetente szexelünk emiatt, de volt, hogy három hét maradt ki. Teljesen biztos vagyok abban, hogy nem csal meg.

Ezen kívül minden más rendben van, érzem, hogy szeret, bújik, puszilgat, stb. Ez az egy dolog aggaszt. Mi a véleményetek erről?


2023. szept. 16. 13:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Az tok mindegy, hogy nekünk mi a véleményünk. Ha neked kevés, akkor kevés.
2023. szept. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy több munkahelye is van, ezért fordul elő a hétvégi munka is.
2023. szept. 16. 13:55
 3/23 anonim ***** válasza:
0%
Szegeny srac! Hagyd el, jobbat erdemel nalad !
2023. szept. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Most jóváhagyást vársz tőlünk, hogy jolvan ez így? Vagy mit?
2023. szept. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Miért szegény? :D Mert aggaszt hogy kéthetente van szex, és kíváncsi vagyok, hogy később lehet-e vajon hetente egy? Nem cirkuszoltam, nem hisztiztem soha, mindössze nem akarom, hogy lassan teljesen nullára csökkenjen, és ennek fényében véleményekre vagyok kíváncsi. Nem gondolnám, hogy ez bűn.
2023. szept. 16. 14:03
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem gondolatolvasó. Nem tudjuk megmondani hogy ez később változni fog e!

Mi lesz később az a jövő zenéje. Lehet hogy 3 munkahelye lesz és még fáradtabb lesz. Lehet hogy 1 munkahelye lesz de addigra az egészsége megy tönkre és nem lesz több a szex.

Honnan tudjuk megmondani hogy mit fog csinálni a párod a jövőben? Bármi lehetséges. Az is hogy jobb lesz, de az is hogy stagnál vagy rosszabb lesz. Ez kb a jósgömb kategória.

2023. szept. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
4%

Tipikus nő vagy. Nincs különösebb problémátok de gyorsan gyártasz egyet.


Majd ezzel a hülyeségeddel elüldözöd.

2023. szept. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
57%
Hát ha tényleg a munka miatt van, akkor arra kell megoldást találni. Feltétlenül szükséges a több munkahely? Én nemrég lettem szingli, heti 7 napot dolgozok mert elvállaltam egy másodállást, és ilyen fáratság mellett nekem sem lenne hozzá kedvem. A lényeg hogy a problémát a gyökerénél kell kezelni.
2023. szept. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
44%
Ez kb nyugdíjas mennyiség,ez nem kapcsolat, nem szerelem,és persze nem is kivàn,kàr erőltetni...
2023. szept. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
19%
#9 neked kár elölteni az életet, te ösztönlény
2023. szept. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!