Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztetek már ilyen kettős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már ilyen kettős érzést?

Figyelt kérdés

Képtelen vagyok szakítani a párommal, nem tudom elképzelni, hogy nem vagyok vele, még a gondolattól is megszakad a szívem.

Viszont ha belegondolok, hogy vele kellene majd házasodnom és gyereket vállalni, akkor nagyon erős ellenérzést érzek, hogy nem ő a megfelelő erre. Pedig már két éve együtt vagyunk, 28 éves vagyok.

Más is volt már ilyen helyzetben? Ez a tipikus megszokás, vagy inkább arról van szó, hogy annak ellenére vagyok szerelmes, hogy nem illünk össze?


2023. szept. 16. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Férfi vagyok, szóval nem. Ilyen túlbonyolításokat csak nőktől hallani.
2023. szept. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Már bocsánat a hasonlatért de ez olyan mintha a kutyád lenne a másik fél.

Felelősséget érzel iránta, de nem vagy belé szerelmes. Kb mint egy barátság.

Hitegetni viszont nem szabad a másikat, és te se menj bele olyan dologba (házasság, gyerek) amit nem akarsz, mert még rosszabb lenne minden, ha már az alapok sz@rok.

Ha nem akarsz házasodni, gyereket sem, akkor ez egy baráti kapcsolat szintjén van. Azt kell eldönteni hogy kell e ez nektek vagy jobb elengedni a másikat. Úgy látom egyébként te a megszokásaid rabja vagy, nem vagy rugalmas ebben a témában.

Van is egy olyan mondás hogy "aki/ami nem hajlik az előbb vagy utóbb törik."

2023. szept. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Noren1989 ***** válasza:
100%
Nem, nem vagyok kapcsolatfüggő.
2023. szept. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyet éreztem, akkor leléptem. Mi értelme olyan emberre vesztegetni az idődet, akivel kapcsolatban a zsigereidben érzed, hogy nincs jövőtök?
2023. szept. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
Te sem tudod mi az a szerelem, csak hasznalod a szot ertelmetlenul.
2023. szept. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!