Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt èlèsnèl ti èreztètek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt èlèsnèl ti èreztètek már hogy hiába èltek együtt valakivel, mègis magányosnak èrzitek magatokat ès vágytok valakire aki törödne veletek?

Figyelt kérdés
Èn full magányosnak èrzem magam hiába èlek együtt valakivel. Olyan èrzès mintha csak lennèk a másik mellett ès csak van mellettem ès ennyi semmi belsősèges dolgot nem èrzek szőrnyen szeretet hiányom van ès belül üressèget èrzek mondtam neki ezeket ès nem èrdekli sőt kinevet hogy rosszul èrzem ès kèsz.

2022. dec. 17. 11:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor szoktam szakítani
2022. dec. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
44%
Nem szakít,mert nincs hová mennie.
2022. dec. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

1,Ő költözött hozzám nem èn hozzá.

2,Azèrt nem szakitok mert nem èrtem mièrt ilyen velem ès próbálok azon agyalni hogyan változtassak ezen, mert nem mindig a szakitás a meg oldás.

2022. dec. 17. 12:10
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi ideje tart ez az állapot?

Egyébként ilyen esetben általában a szakítás a megoldás. Természetesen, ha már próbáltad megbeszélni vele. A normális, jól működő párkapcsolatokban (amit van értelme javítgatni) általában nem jut el idáig az ember, mert jelzi a másik felé, hogy nem boldog a jelenlegi helyzetben, ezért megpróbálnak rá megoldást találni. Ha a másik erre nem nyitott, akkor viszont tényleg a szakítás a megoldás, mert akkor van lehetőséged olyan valakit találni, aki tényleg szeret téged, és aki sosem hagyná, hogy magányos legyél mellette.

2022. dec. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem szeretek dobálni olyan embereket akiket szeretek hanem adok esèlyeket hogy oldjuk meg mert ez ès ez a baj.


Csak az a baj, hogy hiába mondok neki dolgokat èrzèseimről vagy hogy mik vannak bennem, ő mást állit mint amiket tesz. Azzal jön szavakkal hogy ő engem szeret, ès neki igy jo ahogy vagyunk, jah meg hogy èn rosszul èrzem amiket èrzek cimmel, ès mikor közlöm vele hasonlit a viselkedèse egykèt exemre akik átvertek ès vissza èltek azzal hogy szerettem őket akkor dühős ès azzal jön ne merjem őt bárkihez is hasonlitani mert ő különb mindenkinèl címmel ...

De ha egyszer tènyleg igy viselkedik ... ès ha őket se èrdekelte hogy èn boldogtalan vagyok akkor minek nevezzem a helyzetet csak annak hogy nem különb.


Jah ès mondtam neki hogy töltse a karácsonyt a szüleinèl mert nincs pènzem 3napos nagy kaja dolgot elö állitani az ünnepekre ès a szüleinèl meg ugyis lesz minden ès ne szenvedjen hiányt èn meg eleszek egy csirkèvel ès a kedvenc italommal a dzsinnel.


Mert anyagilag èn máskèppen állok mint ő ès korrektnek neveltek ès ha felesbe is menne egy ünnepi kaja vásárlás nem lenne szilveszterre pènzem.

(Külön kasszán vagyunk)

2022. dec. 17. 12:36
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Vérbeli mártír vagy.
2022. dec. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

De ha adsz esélyt, és nem javul a helyzet, akkor szerinted mi a megoldás? Ha fordítva lenne a helyzet, és ő mondaná azt neked, hogy boldogtalan melletted, magányos, valamin változtassatok, te is leráznád azzal, hogy de ne legyen boldogtalan, mert te szereted? Nyilván nem. Ha tényleg szeretünk valakit, akkor teszünk is érte.

Próbálhatsz megjavítani valamit, amiben te és az érzéseid nem vagytok fontosak, de valójában csak magadtól veszed el az időt és az energiát.

2022. dec. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
10%
hat sajnos en is ebben vagyok eppen. mostmar nem szakitok karacsony elott, de valoszinuleg jovore egyedul kezdem az evet :(
2022. dec. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha kinevet, nem veszi komolyan akkor vagy azt hiszi, hogy hisztizel, vagy nem érdekli mit érzel.

Ha már volt beszélgetés, hogy min kellene változtatni és ő így viselkedik akkor szépen el kell hagyni örökre.

Mert ezek szerint majdnem mindegy, hogy egyedül vagy, vagy vele hiszen így is magányos vagy.

2022. dec. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Csak nem értem miért nem vagyok neki fontos.

És a legrosszabb mást tesz mint amiket mondd, a szavai annyira üresek, és a szavak azok csak szavak.

2022. dec. 17. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!